No mikä nyt olisi paras mä en tiiä kun ne on kaikki yhtä hyvii no mitä mieltä te ootte???
Paras rammsteinin biisi???
11
956
Vastaukset
- Jeese
Mä oon sitäpaitsi jo laittanu tälle keskustelupalstalle kappale kysymyksen jo,jos satuit näkemään. Mutta kuitenkin kun kerta laitoit saman kysymyksen kun mulla niin sit mun vastaukseni on Du hast niin kuin toisessa viestissä kerroin.
- viudevalle
varsinkin kun sitä videota katsoo useamman kerran niin arvaa että sitä on tehty kieliposkella. Toinen on Keine Lust, Links234 ja Mutter tietenkin! Wunderbar..
- Attention
...pitää joka kerta aloittaa uusi keskustelu? Keksikää uusia aiheita jos kerta pitää aloittaa uusi keskustelu.
- Minä
Samaa mieltä edellisen keskustelijan kanssa.
- minä kahjo
Rein Raus vai mitä Jaakko? Tiefer, tiefer sag es sag es laus tai jotain....
- Klintti Westwood
...AMERIKA! Paras raskaanrokin biisi 2000-luvulla!
- Der Sieger
Vaikee sanoo yhtä parasta, parhaita: Links 2-3-4, Ich Will, Spiel mit mir, Feuer Frei, Rammstein, Tier, Sonne ja Asche zu Asche, ehkä myös Eifersucht. Rauhallisemmista Wilder Wein, Nebel ja Seemann on hyviä.
Helvetin hyviähän nää kaikki biisit on! - loppi
Legendaarisin ja parhain on tietysti Ich Will, siihen ei voi kyllästyä.
- JennUZkaLiiNi
Minusta tuo Final Fantasy X:n Jecht's Theme on paras. :D Se kun on vielä Rammsteinin esittämä. 8)
- Metzgermeister
Beenzin on ehdottomasti paras!
- Sonne
Kaikki biisit on upeita.!! Mut ylivoimaisesti parhaat on MEIN HERZ BRENNT ja KUSS MICH...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 501447
- 591381
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p10988- 60791
- 49774
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41755Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118607Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit32587Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit81582- 38556