Tuo yksi haahka joka tulee omimaan mun ketjujen vastaukset. Miten joku voi olla niin itseriittoinen?
Hieman ehkä potuttaa
Anonyymi-ap
25442
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Ota rauhallisesti. Ei noin pikku asioista tarvitse ottaa pulttia.
Joo, mutta ärsyttää sen naisen olettamus, että kaikki täällä on hänelle ja koskee häntä, aivan kuin muita naisia ei olisi olemassakaan.
Eikä tämän äijän provoja kannattaisi aina lukea niin piilotetun naisvihamielisellä asenteella että joo joo kiviäkin kiinnostaa oikeasti joku foorumitila kun ei täällä muita kakruja ole käytännössä kun tämä yks äijä. Kasvaisit sinäkin
Koita ny hyvä mies nyt johdatella näitä kulttuurisen naisvihan uusintajia jutuillas, ei ole varmaan iso urakka🥱
Niin kuin on huomattu Riikka Purran puheista että myös naiset voi kokee naisvihaa. Mustat säkit ja Sanna Marinin haukut mm:ssa
Kyllä myös naiset on ihan kyvykkäitä tuottamaan naisvihaa ja valepuhetta yms..
Niin se tyrkky tekee eikä sille tule mieleenkään sanoa, että en muuten ole tuo edellinen, jolle kirjoitit. Tyhjäpää se on.
Totta, ett' ei ole käytöstapoja. Omii kaikki miesten aloituksetkin, vaikka ei ole mitään hajua aloituksen tunnisteista, Mitä maireampi aloitus, sitä innokaammin hän sähelt''. Tyyliin "kuka mina täällä kyselee .."
Jollain sinun mies pitää ne omat shitpostaukset populisoida yksin puheleminen on vissiin edelleen ihan toimiva😉
Tämähän tuntuu toimivan yksinkertaisiin vuodesta toiseen aina on kähy käynnisä
Itsestäni henkilökohtaisesti potuttaa tällaisten maalittaja kiusaajien aloitukset.
Mistä tiedät, että on vain yksi haahka? Kyllä pyryharakakki osaa ja tikatkin käy toisten perillä..
Jatkan vielä, että naakat tykkää parvella.
Jos haluat tulla minun aloituksiini taas aukomaan päätä, niin otappa lukulasit päähän. Mulla on sulle muutama juttu, jotka kannattaa lukea huolella. Laitan selkokielellä. Yksi ärsyyntynyt kirjoittaja.
Rekkaudu, niin muut osaa olla lukematta sun aloituksia.
Miten niin taas ja missä ne jutut on? T: Ärsyyntynyt lukija anonyymipaltalla
Laita sille miehelle viestiä muuta kautta, suoraan, ei tule haahkat omimaan enää.
Rekisteröity ni osaan olla lukematta sinun juttusi
KYLLÄ SE TOTUUS ON NIIN, ETTÄ JOKA EDES KEHTAA TÄNNE NÄIN KIRJOITELLA JA ALOITELLA, ON ITSE IHAN HELVETIN ITSERIITTOINEN! JA SUORASTAAN VITTUMAISEN NAURETTAVA! Kuinka monta kertaa täällä kuinka moni on kokenut vastaavanlaista, ja kuinka moni kehtaa kirjoittaa näin???
Ja pieni lisäys, rekkautuneena, ei uskaltais kirjotella mitään.
Tämä petolinnun keittiöpuolelta näyttävä sai rekkautuneena , aloittajan tyyppisen "vainoojan" aukomaan päätänsä. Leikkiä se ei ollut ku tuli kaiken maailman juoppo, narkki haukut.. päästi tulemaan horatsut sun muut aivopierut useinkin. Kertoo peiliin katsojan omista ongelmista. . Mullakun ei sellaisia ongelmia ole ollut, eikä tällä ligviditeetti kapeikolla tulekaan.
Vaikutat aloituksen kirjoittanut mies lähinnä demonien riivaamalta kun jatkat hölynpölyäsi ihan selvästi kettuuntuneena kun tämä aloitus kosahti
Kyllä mulla kirkkovene on ja en ole aloittaja.
Mua v*i*t*tuttaa tuo yksi mieheksiluulija, vois hakeutua hoitoon johonkin.
Minä olen toivonut että hän kuoIisi pois. Sehän mainostaa seuranneensa sitä "miestä" 20 vuotta eli on itse vähintään 60v. Moni kuoIee jo siinä iässä. -sivukommenttina
Kyllä sinun pitää suht normaalin kuuloisena ymmärtää, että täällä käy hyvin paljon myös mieIenterveyspotiIaita. Vähän ymmärrystä siihen missä kirjoitellaan.