Hylätyt talot tampere

Missä Tampereella/kangasalla olisi Hylättyjä taloja joita ei olisi purettu
5694
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei me kerrota. Menisit heti tuikkaamaan ne tuleen.

Äänestä

En kyllä menisi mä tutkin vaa paikkoja/kuvaan kavereiden kaa

Äänestä
  • Joko alkaa poltettavat loppua, kun kyselette. On täällä vanhoja taloja, mutta niissä asutaan ja saa varmaan kuvatakkin kauempaa, kun et mene tontille.

    Äänestä

Kannattaa huomioida turvallisuus ennen kuin menee. Koska lahoavasta voi irrota osia tai romahtaa. Osaan ei luultavasti saisi mennä sisään ja sieltä pitää päästä poistumaan nopeasti hätätilanteessa. Entä sähköiskun vaara, jos on vetistä. Ehkä voi saada ihan luvan omistajalta, jos tykkää tutkia vanhoja taloja tai muuta sellaista.

Äänestä

pyromaani PALAA rikospaikalle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Missä Tampereella/kangasalla olisi Hylättyjä taloja joita ei olisi purettu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu