Sinun pitää aina tehdä pahaa toiselle naiselle? Aina pitää sitä pahantekoa yllä, ettei pääse unohtumaan.
Naine miksi
Anonyymi-ap
11262
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kyllä se on "mies"
No ei ainakaan tää "mies".
Ei kyllä se on nainen joka ilkivaltaa duunailee minulle.
Ei kyllä sä nyt joitain käsittänyt väärin. Mun elämäntehtävä on nimenomaan miehille aiheuttaa harmaita hiuksia ja hermoromahduksen kaltaisia tumtemuksia olla mahdollisimman vaikea selkoinen ja kilahtaa yhtäkkiä sitten leppyä kuin mitään ei olisi sattunut.
Luulen että häntä vaivaa erityisen mustat sukat koska en usko että tämä eräs mies käyttäytyisi sillä tavoin.
Vaikka ei pitisi minusta ollenkaan.
Ei voi olla mulle. Mitään en ole tehnyt kenellekään. Ollut pahalla tuulella. Siinä kaikki. Aloitus on mustamaalaamista, taas kerran.
Eikä ole ettäs tiedät.
Ei ole siis mulle.
Jätä jo mut rauhaan.
Komppaan edellistä. Ei mitään syytä miettiä kenenkään naisia. Oli niitä tai ei ollut.
Mä ainakin toivon, ettei mua syytetä siitä, että mun naiskamulla on neuropsykologinen ongelma joka aiheuttaa kovia raivokohtauksia esim kun hän on väsynyt. Kiitos
Kun toi on raskasta muutenkin.