Ostitko mies tänään

Täällä paikkakunnalla kaljaa ja tupakkaa K-marketissa????
4230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Millä kirjaimella paikkakunta alkaa? Kerron sitten...

Äänestä

En. Mul ei oo nuin huonoja ostoksia.

Äänestä

Kyllä maar, Kangasalan paikkeilla homma hoitui. Tämä tarina on tosi.

Äänestä

Aika monen miehen ostokset ovat nuo. Tuskin joku satunnainen kaljanostaja täällä on. Sitäpaitsi hän on varattu. Sinkulla olisi ollut ostoksissa mukana makkarapötkö. Varatun ei tarvi ostas ruokaa, kun vaimo hoitaa sen puolen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Täällä paikkakunnalla kaljaa ja tupakkaa K-marketissa????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu