halusin vaan tän kertoa kun pelkään että hän unohtaa mut.
Kaipaan kultaistani
Anonyymi-ap
28564
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
mulla on tosi paha olla, en ole enää pitkään aikaan nähnyt häntä.
Etkös sä kohta näe hänet?
toivoisin niin, mutta kun ei olla oikein aikoihin nähty niin en tiedä.
Miten mä käsitin, että sovitte jo tätä kautta, että tapaatte 😳 ehkä sekoitin johonkin toiseen pariskuntaan. Sori. En tarkoittanut siis itteäni vaan ihan kahta muuta ihmistä.
no mun täytyy sanoa että tätä kautta jos jotain sopii niin kantsii mennä kyllä moikkaan sitä tohtorisetää, harhoissa on paha elää.
-ap
Ei se ollut harha.
niin siis on voinut sopia jotain joka ei ole harhaa, mutta se että on oikea ihminen siellä vastassa ei välttämättä toteudu.
Joo. Okei. Mutta saahan sen kysymällä selvitettyä. Selvät tunnisteet, niin sillähän sen saa tietää. Tiedät sen hyvin itsekin. Ei tuu niitä vääriä ihmisiä sit.
Minä ainakin hokasin yhtäkkiä jotain, tuli vähän sellainen blondi olo - joka kyllä sopii tähän harmaantumiseen. Ja tiedän että eräs on jossainmäärin kokenut vähän samanlaisen jutun pari vuotta sitten.
-Kaaleppi on sitä mieltä että etsivä löytää.
Kyllä minäkin kaipaan mutta pelkään että hän on jo unohtanut minut .
n>m
ei kultaista unohdeta niin vaan.
-ap
Toivottavasti ei .
Olisi kivaa päästä edes hänen lähelle.
tuo mun kultainen kyllä pääsee jos haluaa, aika lähellä muutenkin ollaan vaikkei nähdäkkään niin ei tästä kovin hankalaa olis sitä läheisyyttä lisäillä jos sen vaan alulle sais- kun vaan uskaltaisimme.
-ap
Mikä on aika lähellä?
pyörätien toisessa päässä
En ole unohtanut. Olisi niin kivaa kun tulisit yöasullasi ( ? ) peittoni sisään
vaikka tänä yönä. En varmaan nukkuisi koko yönä taitaisi olla muuta kivaa.
valitettavasti vasta seuraava yö mahdollista kaikkeen kivaan, nyt täytyy aloitella työnteko.
Ja juu ei sitä yöasua kauheesti näin kesäaikaan ole.
Wau yöasulla? Mä nukun alasti ja jos haluisin sen yhden niin täällä lentää asut yöllä nurkkaan tiedoksi. Ei asuja mun sängyssä.
Hienoa. Ei mullakaan liikaa ole, mutta panettaa aivan hulluna.
huh nyt alkoi kuumottaa
Annatko vinkin mihin työsi liittyy?
liittyy jollain tapaa mediaan.
mitä kultaista jaa noutajaa ,eihän sinua unohda.
Unohdit sanoa onko kultainen nainen vai mies.
Medianainen haluan tutustua sinuun, vaikutat kivalta.. Oletko sinkku vai varattu?
ei minuun kannata tutustua, on tuo sydän niin varattu tuolle kultaiselle että siitä tulee vaan murheita jos vieraat naiset alkaa tutustumisia ehdotteleen.
Kultainen ei vissiin kaipaa mua ... pätkääkään.
ei kai se ehdi kun on työt ja harrastukset ja kaverit ja ja ja.