Voisit joskus antaa hiustesi olla vapaana ja hulmuta tuulessa. Olet silloin kauneimmillasi. Olet toki kaunis muutenkin, mutta tuo vivuttaisi sen huippuunsa. 😍😍😍💖💖
Mites nainen ne sun hiukset
Anonyymi-ap
30504
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Selvitteletkö sinä takut niistä sitten sen jälkeen kun tuuli on tuivertanut ne solmulle?
Voi, mielelläni. Kutsu minut paikalle, niin olen salamana paikalla. Voin lisäksi pestä ne ja kammata ja silittää ja...
Voin harjoitella letittämistä myös.
Itse on vaikeaa, kun vain kaksi kättä.
Multa saat kaksi kättä lisää 😘
Ei, vaan pidän ne hiukset kiinni, ettei tarvi ruveta selvittelemään takkuja ensinkään. Ei niiden hiusten auki pitäminen ole sen arvoista, että sitten saa selvitellä takkuja jälkeenpäin.
Mikä pettymys. Tehdään niin, että pidät niitä auki minua varten lyhyen ajan. Sitten laitat ne kiinni. Olisin niiiin iloinen siitä. Odotan sitä päivää kuin kuuta nousevaa. Käyhän, jooko?
En valitettavasti ole etsimäsi nainen. Minä en enää näe kaipaamaani miestä.
En minäkään häntä näe, muuta kuin sattumalta pikaisesti.
Minä en näe edes sattumalta pikaisesti. Emme edes asu samalla paikkakunnalla.
Ok. Sitten ei tunneta.
Juu
Mistäs arvaat, että kenties voi takkua ollut?
Kuuntelet, katselwt ja ihailet?
😊🫠🤭🙃🙄❤️🌻
En muista niissä takkua nähneeni. Mutta tosin olen niinä hetkinä päästäni niin pyörällä, etten huomaisi vaikka hän olisi ilman vaatteita. 💫
Kiitos mies T? Jos oli sinulta niin annan!
Ei ole T.
Miten ne hiukset sitten yleensä on kiinni? Letti vai ponnari?
Se vaihtelee. Ja minusta näyttää siltä, että riippuu tilanteesta.
Kukaan mies ei määräile miten hiuksiani pidän. Töissä ne on kiinni, salilla ne on kiinni ja lenkillä ne on kiinni. Pidän niitä sitten auki, jos johonkin shoppailemaan yms lähden.
Huomasitko, ettei tämä ollut käsky, vaan pyyntö? Vastauksesta näen, ettet ole kyseinen kaunotar.
Löysäähän matami hiukka sitä nutturaas!
No tämä ei ole ainakaan minulle 😁😃🤩😅😆
Miksi pitäisin auki hiuksia?
Et ole tainnut nähdä minua koskaan siis hiukset auki?
Olen nähnyt, mutta harvinaista herkkua se on ollut.
Ei hulmua hetkeen 😅
Miksi? Ahaa, olet leikkauttanut ne lyhyeksi.
Ei taida se minun hän sitä tehdä.
Voi niin ihanaa. Liimaa silmäsi niihin hiuksiin, kun ne saattaa kadota pois.
Hirveän vaikea nähdä aikuinen mies täällä kirjoittelemassa ihastuksen hiuksista. Oliko naiselta naiselle?
Miehet pitää naisen hiuksista.
Tämä palsta on tehnyt ihmisistä katkeria. Kovin hyökkääviä vastauksia. En ole hän, ketä kaipaat. Mutta tottakai pitäisin hiukset auki, jos se häntä miellyttäisi ja sitoisin ne niskaan ponnarille, kun olisi leikin aika😉. - loppu on "lainaus"yhdestä elokuvasta, siinä toimittiin niin🥰