Rootoksen mörkö

Hei, oletteko ikinä kuulleet huhua rootoksen möröstä? Kun ei netistä tunnu infoa löytyvän. Antakaa kaikki vinkit sen kukistamiseen. Yhdessä ollaan vahvempia!
3755
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Turha vaijeta pelosta, taistellaa saatana!

Äänestä

Rodoksen mörkö katselee sua aina aamuisin peilistä.

Äänestä

Joo tosi pelottava aamulla herää 6 aikaa paskoo ja oksentaa kävelee jääkaapille ottaa litran jekun ja menee parvekkeelle mölisemää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hei, oletteko ikinä kuulleet huhua rootoksen möröstä? Kun ei netistä tunnu infoa löytyvän. Antakaa kaikki vinkit sen kukistamiseen. Yhdessä ollaan vahvempia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu