että sinä ohitat, jos sinun kirjainta on käytetty?
Onko mies niin
Anonyymi-ap
21345
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Mies, mies, mies, miäs Mmmmmmmiiiääääässs!
Onpa mielenkiintoinen kysymys. Pohditaan tätä yhdessä.
En ymmärtänyt aloitusta.
Mies taitaa kyllä kysellä ihan itseltään filosofisia kysymyksiä…
Näinkin voi olla.
Tätä nauranu täällä jo jonku aikaa...Terveisin mies, o T mies, ja mieheltä naiselle on M miesm ja naiselta miehelle on M nainen. Näin vaikuttais olleen suuressa osassa luetut, ainaki vastausten perusteella...Mietin, että eihän tää ny voi näi höpläx mennä, mutta kyllä se vaan näköjään voi.
Sinähän niitä kirjainviritelmiä tykkäät aloittajamies laitella, joskus huvittaa kun samat ns tunnisteet vaihtaa päikseen paikkaa saman aloituksen sisällä ja toiset ei vaan tunnu tajuavan, vaan tinkaus jatkuu jatkuu ja jatkuu
En oo alottaja, vaan nainen, mieti hetki itekin... Miten nää kirjotus asut täällä tehdään. Joku on tunnistelevinaan jotain , mikä on vaan terveisin, eli T, tai M, kun on kyse siitä, et joku laittaa vaan, et on mies, tai, et miehelle. Kyl tässäkin logiikassa joku hölmöyden juju o.
Pidätkö mies muita ihmisiä tyhmempänä että sen kun vaan pakellat jotain, niin kelkka kääntyy? Ulman muuta eräät on varmasti antaneet syytä tällaiselle ylemmyydentunnolle, mutta jos ihminen osoittaa jo valmiiksi epäilevän juttujasi, niin itsevarmuus menee ehkä hukkaan
Vähäisiä voimia kannata näihin tuhlata.
No ei se nyt voimia vaadi...
Sekä että. Miksi toisaalta lukisin teelle tai jiille osoitettuja kaipuu viestejä jos en ole kumpikaan. Täällä ei ole enää pitkään aikaan ollut mitään tunnistettavaa.
Ei täällä oo ollu vähään aikaan mitään muutakaan...Loppu kesää..
Yleenä kyllä ohitan, koska täällä vain trollataan T-miehiä.
-LS-
Minä ohitan jos on alkukirjaimelleni viestejä. No, joskus saatan lukea jos aloitus on muuten mielenkiintoinen.
Ohitan kaikki jotka eivät osaa kommunikoida irl.
Yksikään vastaus ei ollut aloittajalta.
No miksipä aloittaja muutenkaan itselleen vastaisi? Vai onko teillä päin tuommoinen tapana?
Kyllä aloittajamies on tainnut vastata ihan itse kaikki kommentit kun teki tällaisen eeppisen irtisanoutumisen🤭
Ohitan. En jaksa uskotella itselleni että sellaiset viestit ovat minulle. Liian yksinkertainen ja yleinen tunniste.
Pakko toisinaan etten huku paskaan nähtävästi törmänneenäkin