Luuletko ettö voisin

Ikävöidä jotain sukkahousumiestä joka täällä esiintyy milloin naisena ja milloin minä miehenä ja kaikkea oksettavaa stalkkausöaskaa kirjottaa? Että sellaseen henkilöön vois muka rakastua? Katso peiliin.
1148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kukaan ei kaipaa sinua eikä kirjoita sinulle. Kukaan ei halua kaipaustasi. Olet todella vastemielinen troIIi joka pilaa kaikki viestiketjut. Mene niiden sukkahousufantasioidesi kanssa pois. Olet myös tylsä. Hoet samaa virttä etkä keksi mitään uutta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ikävöidä jotain sukkahousumiestä joka täällä esiintyy milloin naisena ja milloin minä miehenä ja kaikkea oksettavaa stalkkausöaskaa kirjottaa? Että sellaseen henkilöön vois muka rakastua? Katso peiliin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu