Veikö kissa kielen?

Vai miksi ghoustasit monen vuoden tutustuminen jälkeen mies?💔
20396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Kyllä, kissa vei kielen ja sen kissan vei ilves lopulta

Äänestä

Vei paljon muutakin kuin kielen.

Äänestä
  • Just niin, koko ilveksen joukkueen hitto vie

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Just niin, koko ilveksen joukkueen hitto vie

    Et ymmärtänyt.

    Äänestä

Ei jaksa, olen etsinyt yhteystietojasi niin monta tuntia löytämättä, joten olkoot.

Äänestä
  • Mitäs estit mun numeron,siis vain yksinkertaisesti estit numeron,saat sen itse takaisin vain jos haluat

    Äänestä

En voi luottaa sinuun. Levität seksielämäämme julkitietoon. En itse tee niin kenelleenkään. Korkeintaan kehuskellut parille kaverille.

Äänestä

Itehän sinä jatkoit eteenpäin, niin jätin sitten rauhaan..

Äänestä
  • En jatkanut.
    En kirjoittanut aloitusta.
    En halua olla rauhassa.

    Äänestä

  • Mitä??? Noin kuvittelet minun toimineen. Olet väärässä. Sitä ihmettelen mitä pelkäät mies niin paljon, että et kykene kommunikoimaan vaan vaikenet ja mieluummin katkaiset välit?

    Mä rakastuin... sinuun

    Äänestä

Haista nyt kukkanen.
Jos ET ollut valmis yhtään mihinkään yhteydenpitoon, mitä muuta voi odottaa tai päätellä asiasta? Miten olisit itse toiminut minun asemassani?

Äänestä
  • Normaalit ihmiset soittaa toisilleen päivittäin puhelimella nykyään,oma häpeä jos ei siihen uskalla vastata 😂

    Äänestä

Koska hän ei ole alunperin tykännyt sinusta kuin hetken ilona. Silloin on helppo jättää asioita ja ihmiset taakse tuosta noin vaan. Kertoo kuinka arvosti sinua eli ei ollenkaan.

Äänestä
  • Miehen logiikka on niin helppoa naiset tekee siitä monimutkaista..

    Äänestä

Löysin toisen paremman eikä pokka riitä

Äänestä
  • Ei se toinenkaan kauan pysy paremman roolissa, kun siihenkin kyllästyy ja sitten onkin aika etsiä taas uusi parempi.

    Äänestä

  • Sen huomasin kun tulitte vastaan eilen Helsingissä. Ap

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Ei se toinenkaan kauan pysy paremman roolissa, kun siihenkin kyllästyy ja sitten onkin aika etsiä taas uusi parempi.

    Eli kierrättäjä se olet silloin sinäkin, vaikka vaihtovälit yleensä pidemmät kun naisesta kyse, mutta ei nyt tässä väliä, vaihtoja ne on nekin. Oletko sitten omasta mielestäsi jotenkin niitä korvattuja ja mahdollisia tulevia korvattavia speciaalimpi?

    Äänestä

😊😊

Äänestä
  • Mikä hymyilyttää?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vai miksi ghoustasit monen vuoden tutustuminen jälkeen mies?💔

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu