Luontaishoidot vastaan lääketiede

Nyt Rönniin naamaa väänteleen ja saa makupalankin. Eikä maksa kuin 25,00 euroa. Mukaan mahtuu 50 henkilöä. 25x50=1250 euroa.
Tai rummutusta ja smoothie. Sama hinta
25x50=1250 ekee.
Pyytäkää kuitti.
4693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä näitä höynäytettäviä riittää vähän joka osastolle. Keräillään voikukkia sun muita , tehdään niistä vihersössö. Kuiteista ei tietoakaan.

Äänestä

Joo ja joogataan. Sielu ja ruumis paranee. Vitamiiniohjeistus samaan rahaan. Lääketiede ei tiedä mitään.

Äänestä
  • Kyllä nämä huijarit täytyisi jotenkin saada vastuuseen

    Äänestä

Jos vihreys vaan jotenkin saadaan liitettyä teemaan, niin se on sitä parempaa paranemista. Auta armias, jos vastaavaa huuhaailtaa (en tosin tiedä mistä puhutaan, mutta sain käsityksen) pitäisi persut se oltaisiin jo joukkolynkatty länkyn syvimpään monttuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt Rönniin naamaa väänteleen ja saa makupalankin. Eikä maksa kuin 25,00 euroa. Mukaan mahtuu 50 henkilöä. 25x50=1250 euroa.
Tai rummutusta ja smoothie. Sama hinta
25x50=1250 ekee.
Pyytäkää kuitti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu