mutt vaikeaa löytää se oikea vai mitä olet mieltä? Juokset rakkauden perässä niin lujaa että rakastut kaikkiin mutta vain pintapuolisesti. Rakkaus on jotain paljon syvempää ja sitä on todella harvassa.
Nainen on helppoa löytää uusi
Anonyymi-ap
12355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Näinhän se on. Tulee matkan varrella suudeltua noita vääriä sammakoita. Yksi sammakko jäi harmittamaan kyllä. Häntä en suudellut koskaan. Ehkä se oli oikeasti se prinssi, en saa koskaan tietää...
👸😘🐸
Minä olen ikisinkku, joka rakastuu noin kerran vuosikymmenessä. Eli ei taida olla mulle. 🤭
Uskon että on vaikea löytää jos vaan pintaliitoa tekee.
Ei ole minulle, koska en toimi noin. Ei ole tarvetta parisuhteeseen.
Mieskin on helppo löytää uusi kans
Mene nyt ihastelemaan sitä "haaveilijaa" vai mikä lie haarataukijahaluaaanustappianaisen luo ihastelemaan ja laittamaan sydämmiä. Nahkalompakko. Siinähän työntelet! On varmaan juuri sellainen nainen mitä sinä olet koko elämäsi etsinyt! Adios!
Eipäs yleistetä.
Joo no näin naisena helppo löytää tosiaan mies. Aika monella tuppaa vaan tuo haaroväli olemaan mielessä. Eli eipä ne siinä vaiheessa hirveästi kiinnosta.
Kun pääsette tähän vanhempaan ikään, niin muilla asioilla voi olla enemmän merkitystä, kuin itse pinnalla. Parempi siis, niin, muuten tulee lyhyt liitto.
Te nuoret jotka tätäkin palstaa luette. Uskaltakaa heittäytyä ja tutustua jonkun tavis muijan/kundin kanssa.. Harvemmin kukaan meistä rakastuu siihen pintaan.
Olen eri mieltä. Ei ainakaan tähän päähän mahdu monta miestä yhtä aikaa.
En juokse kenenkään enkä minkään perässä. Kyllä se tulee luo, kun on tullakseen. Ja se on sitten yksi ihminen, joka kelpaa.
Minä en etsi ketään. En ole etsinyt varmaan 25v jälkeen. Ihmiset tulee jos tulee. Tunteet syttyy kun syttyy. Nyt ne syttyi yhteen ja pitkään on pysynyt jo.
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
💋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/girl4love
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞