Parhaat saanti-paikat...! Ravintolat

No mie oon kyllä sitä mieltä et, house of rockista. Eli nättejä vosuja ja aina on saanut, baari illan jälk, jatko seuraa...! Asia mesta.Muissa rafloissa on niitä vitun nirppa nokkia, jotka luulee ittestään liikoja. Rockista löytyy onneksi viel normaaleita vosuja, eikä mitää hieno helmoja!!!
112698
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

En oo viel ehtinyt rokkitalossa pistäytymään, joten kysynkin että minkä ikäistä porukkaa siellä käy? kehtaako yli 3-kymppinen sinne mennä?

OnnelassA onkin juuri niitä mainitsemiasi nirppanokkia.

Kauniita mutta niin ylpeitä niskojen nakkelijoita.
En todellakaan tykkää siitä pintaliitopaikasta.

Äänestä
  • Siel on 18-40v. Eli vähän kaiken ikäistä, mut pää osiltaan oikein hyvää ryhmää.

    Äänestä

Ai se tekee naisesta nirppanokan ja hienohelman kun ei ole levittämässä jalkojaan heti baarista päästyään jollekin Kouvolan valopäälle?

Äänestä
  • No kyllä

    Ja vielä kerta kiellon päälle:


    No kyllä tekee

    Äänestä

  • No kyllä kirjoitti:

    No kyllä

    Ja vielä kerta kiellon päälle:


    No kyllä tekee

    Sitte taidan kyllä ihan mielelläni olla NIRPPANOKKA

    Äänestä

  • Nirppanokkaisuus ei mielestäni ole niinkään sitä ettei anna p###lua heti, vaan sitä että jos baarissa menee naiselle juttelemaan sivistyneesti ja ehkä fiksustikin mukavia ilman mitään sen kummempia taka-ajatuksia, nainen katsoo kuin halpaa makkaraa ( kuinka tuo mies julkeaa tulla juttelemaan minulle, enhän edes tunne häntä ja minä olen sellainen kaunotar, ettei tuo mies ole arvollinen edes nuolemaan lattiaa jolla seison).

    Niin tämä em. ylpeä asenne on juuri sitä luotaantyöntävää nirppanokkaisuutta jota näkee juuri näissä pintaliitopaikoissa.

    Äänestä

  • No jos sinun käsitys jatkoista on , jalkojen levitystä, ni ei kun vaan...! En tietääkseni maininnut mistään sänky hommista mitään. Ja voi naisten kanssa viettää jatkoja muutenkin ku ko. asian parissa. Itse haluan ainakin tutustua paremmin ennen kuin menen eteen päin.

    Äänestä

  • Jaakko-69 kirjoitti:

    No jos sinun käsitys jatkoista on , jalkojen levitystä, ni ei kun vaan...! En tietääkseni maininnut mistään sänky hommista mitään. Ja voi naisten kanssa viettää jatkoja muutenkin ku ko. asian parissa. Itse haluan ainakin tutustua paremmin ennen kuin menen eteen päin.

    Parhaat SAANTI-paikat...
    Tuskin tarkoitit saamisella mitään muuta kuin sitä itseään.

    Äänestä

..."normaaleja vosuja" kertoo paljon tämänkin tuhkamunan älykkyydestä... toivottavasti saat joskus muutakin kun pillua ja nakkisi putoaa...

Äänestä

...saanti on varmaa!

Äänestä

...idiootti oikeinkirjoitus, gubbe!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


jaakko-69 kirjoitti:

No mie oon kyllä sitä mieltä et, house of rockista. Eli nättejä vosuja ja aina on saanut, baari illan jälk, jatko seuraa...! Asia mesta.Muissa rafloissa on niitä vitun nirppa nokkia, jotka luulee ittestään liikoja. Rockista löytyy onneksi viel normaaleita vosuja, eikä mitää hieno helmoja!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu