Mieheni on vihjaillut haluavansa antaa piiskaa ja se on alkanut itseänikin kiinnostaa. Todennäköisesti jossain vaiheessa kokeilemme piiskaleikkejä.
Asia vain vähän jännittää, enkä tiedä miten tulen reagoimaan.
Kuinka herkästi itket, kun saat piiskaa? Itketkö siitä huolimatta vaikka olisit piiskauksesta kiihottunut?
Kuinka pitkään on piiskattava, että kyyneleet nousee silmiin? Vai riippuuko itku ennemminkin piiskausvälineestä ja piiskauksen voimasta?
Onko itku hyvin yleistä piiskatessa?
Asia vain vähän jännittää, enkä tiedä miten tulen reagoimaan.
Kuinka herkästi itket, kun saat piiskaa? Itketkö siitä huolimatta vaikka olisit piiskauksesta kiihottunut?
Kuinka pitkään on piiskattava, että kyyneleet nousee silmiin? Vai riippuuko itku ennemminkin piiskausvälineestä ja piiskauksen voimasta?
Onko itku hyvin yleistä piiskatessa?
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kivusta on tullut itkut ja joskus siitä nöyryytyksen ja häpeän tunteesta. Silti kiihoittuminen ei missään vaiheessa laannu ja rajun, itkuun johtaneen kurituksen jälkeen kiima on huipussaan.
Näin on ollut ainakin minulla.
YhN.46
Minkälaisessa asennossa/asennoissa ja millä välineillä?
Siis ittelles peilin edessä.
Kunnon piiskauksen aikana itken kyllä. Silloin puhutaan jostain 30-60 min. piiskauksesta. Ei tarvitse olla mitään extremeä kepillä hakkaamista vaan kohtalaisen napakka piiskaus välineitä vaihdellen; avokämmentä, läpsytintä, vitsaa jne. Kipu on sen verran polttava ja olo avuton, että jossain vaiheessa aika usein murrun. Meillä piiskaus ei aina pääty seksiin, mutta paikat mulla on aina märät vaikka itku tulisikin.
Mistä asennosta tai asennoista pidät eniten kun kestää noin pitkään?
Paras asento on sängyn päällä vatsallaan maaten niin, että lanteiden alla on pari paksumpaa tyynyä nostamassa peppua. Siinä jaksaa olla hyvin pitkäänkin ja asento toimii myös mieheni mielestä.
Toinen hyvä on sellaisen pidemmän pianopenkintapaisen päällä, jossa voi maata vatsallaan jalat penkin molemmin puolin.
Kolmas meillä käytetyin asento on selällään, polvet ylös nostettuna eli ns. vaipanvaihtoasento. Siinä pimppakin on esillä ja saa joskus myös piiskaa.
Minä saan remmiä vaimolta rangaistukseksi. En itke vaan kiihotun ja kiitän vaimoa myös siitä, että nussii muita miehiä. Tämä nöyryytys on parasta seksiä, kun en oikein enää pysty itse naimaan.
Kyllä siinä ääniä pääsee, vaimo varsinkin itkee ihan oikeasti, mutta laittaa kuitenkin takamustaan prempaan piiskausasentoon.
Joskus nousee vedet silmiin piiskatessa. Varmaan aika yksilöllistä, miten reagoi. Kipu on yksi tekijä, mutta lisäksi on psykologinen puoli: alistuminen ja nöyryytys. Itku tulee mulla silloin kun molemmat toteutuu: kunnollinen piiskaus ja hävettävä tilanne.
En itke, mutta välillä kyllä voihkasu saattaa tulla kun koivuvitsa on vuorossa. N 55
Minä itken kun en saa piiskaa!En itken kun saan piiskaa!
Minä tykkään inistä ja itkeä, kun saan kunnolla Piiskaa. Nyt on ankara Piiskuri hakusessa. Olen 40-vuotias savuton poikamies Helsingistä. [email protected]