Pahoissa pojissa veljesten isä väittää elokuvan loppupuolella, että ei olekaan vanhimman veljeksen Oton biologinen isä. Puhuuko hän mielestänne totta vai sanooko hän sen vain suutuksissaan?
Jokke-papan isyys
Anonyymi-ap
1
222
Vastaukset
- Anonyymi
Mielestäni hän puhuu totta. Hänhän toteaa Oton syntyneen viisi vuotta ennen muita poikia ja että muut pojat ovat syntyneet parin vuoden välein. Ei lestadiolaisperheissä lapsilla ole noin isoa ikäeroa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614188KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1122731Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452232Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?291883- 241843
- 281556
- 171400
- 651310
- 1321270
- 311178