Aiotko naine mennä

Tänä kesän Mäntän kuva taide viikoille
13338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Mänttään?
No en h...tissä

Äänestä
  • Aattelin et kuva taide kiinnostaa

    Äänestä

En meinaa

Äänestä

En meinaa. Mustikkamettään ajattelin mennä. Mulla on näitä lyhyen tähtäimen suunnitelmia.

Äänestä

Jos aviomies vie mut sinne. T: P nainen

Äänestä

Oliko tuossa joku tunniste?

Äänestä

Vietkö mut päiväreissulle? Joku maanantai?

Äänestä
  • Tämä kommentti ei ollut multa. Jännä sinänsä 😄

    Äänestä

Onko tää nyt mulle kenties. Tarkoitatko tänä kesänä?
Ajattelin että mentäisiin yhdessä rakas. Mutta tuliko sulle joku este?

Äänestä
  • Duunit alkoi

    Äänestä

Ei ies, minä mennen Kala joen ukon kanto viikoille tai Ironman kisoihin Lahti cityyn missä sinäkin varmasti vedät radat kuin muuan Stubbi konsanaan

Äänestä

Nämä kirjoitukset, jotka ovat täynnä kielioppivirheitä ja ilman loppupistettä ovat sikäli hyviä, että tiedän varmasti, ettei kaivattuni ole niitä kirjoittanut.

Äänestä
  • Näitä ilmestyy aina sen jälkeen kun olen kirjoittanut epätavallisen kielioppivirheen, silloin harvoin kun tänne kirjoitan. Joku alkaa kirjoittamaan tekstejä joissa on perinteisiä kielioppivirheitä, elämäm koulu läppää, todella vaivihkaa tosin. Eikö olekin sairasta toimintaa?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tänä kesän Mäntän kuva taide viikoille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu