Alkoiko päätoimittajalta jutut loppua kun piti persuja alkaa moittiin sivustollaan🥴Pitäis kuullemma alkaa vaikuttaan paikallispolitiikkaankin?Puolueellisuus näkyy .Oisko tarpeen hänenkin lukea koko jutut asioista eikä oikolukea!Toivotaan että lehteen saadaan fiksumpi päätoimittaja joka ei ala maalittaan🤥Lehden tilaus loppuu pikimmiten!
Haapavesi lehden päätoimittaja
14
1382
Vastaukset
- Anonyymi
Omalla sivullaan vai lehden sivulla? Linkkaa toki
- Anonyymi
Näköjään omallaan. Eikö jokaisella, myös toimittajilla ole oikeus ottaa asioihin kantaa ja tuoda mielipiteensä esiin? Vai onko ongelma siinä, ettei juuri persuja saisi kritisoida?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näköjään omallaan. Eikö jokaisella, myös toimittajilla ole oikeus ottaa asioihin kantaa ja tuoda mielipiteensä esiin? Vai onko ongelma siinä, ettei juuri persuja saisi kritisoida?
Ei, en halua enkä osaa perustella, eikä meitä saa kritisoida.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näköjään omallaan. Eikö jokaisella, myös toimittajilla ole oikeus ottaa asioihin kantaa ja tuoda mielipiteensä esiin? Vai onko ongelma siinä, ettei juuri persuja saisi kritisoida?
En sen kummemmin puolusta toimittajaa, mutta asiasta riippuen, sanojensa mukaan, voi ottaa välillä kantaa ja asiasta riippuen, ja välillä muka ei voi ottaa kantaa, koska on TOIMITTAJA!?
Se, mitä persuihin tulee, tilanne on niin, ettei persuja voi olla arvostelematta, koska ovat hölmöläisydellään/junttiudellaan/ääliömäisyydellään, itse jatkuvasti aiheuttamassa aiheita kritisoinnille! Todella typerä puolue, monessakin mielessä!
- Anonyymi
Tosiaan voi olla fiksumpaa lopettaa tilaaminen, jos ei osaa edes lukea
- Anonyymi
Jutut loppuneet.Odotellaan milloin alkaa kehua miniäänsä(kok) tai Riikkaa.Ne on niin ihania . No kohta vaihtuu se työpaikka niinkuin muutkin työpaikat!
- Anonyymi
Olen sitoutumaton mutta luen kyllä asiat ensin läpikotaisin enkä vain pätkät joita kirjoitettu haukkumiseksi.Oli puolue sitten mikä tahansa.Toimittajan kyllä pitäisi tietää mut eihän tämä eka kerta oo kun hän on aina???oikeassa!
- Anonyymi
Miksi et ole suoraan yhteydessä häneen?
- Anonyymi
Aloitus on täyttä maalittamista, ilman nimeä huutamista puskista. Kävin katsoon seinän. Sinnehän sinä olisit suoraa voinu kirjoittaa.
- Anonyymi
Näinä päivinä Haapavesi-lehden päätoimittaja ei ole ainoa, joka antaa moitteita perussuomalaisille. Siitä on tullut tänä kesänä yleinen ilmiö. Helppoahan moittiminen on, mutta ei se ole tarpeellista viikosta viikkoon. Helsingin Sanomat alkoi julkaista jo yksityisviestejäkin. Jokin raja pitäisi olla!
Haapavesi-lehden päätoimittaja on pitkäaikainen ammattilainen, ei ammattitaidossa ole valittamista, mutta yhtä puoluetta ei hänenkään tarvitsisi usein kritisoida.
Hänen omasta puoluekannasta ei ole tietoa. - Anonyymi
punikki tausta
- Anonyymi
Punikki, maalaisliittolainen, vennamolainen, kepulainen, konkari ja demari nyt ainaki. Saattaa olla muutakin jota en tiedä mutta nuo ainaki tiedän taustasta.
- Anonyymi
Kuka on Haapavesi-lehden päätoimittaja?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1595537
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413283- 2563232
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?442708- 361854
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?271625Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411596- 161467
- 231447
- 241347