Oletko rakastunut kimpassa toiseen

Anonyymi-ap

Onko tapahtunut niin että parinvaihdossa tai kolmannen osapuoleen olet rakastunut.

13

1714

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olen 25-vuotias rouva ja 1.5.2020 kun tulimme hyvän kaverimme kanssa yhdeltä ystävältä.
      Mieheni kysyi jos alkaisin heille kimppanaiseksi.
      Humalassa ollessani suostuin ja hyvältähän se tuntui ja en pistänyt vastaan vaikka miehet olivat usein kanssani.
      Olemme olleet sängyssä viikottain 3-4 yötä viikossa.
      Kesäloman jälkeen 2020 mieheni meni komennus hommiin ja oli aamuna välillä viikot poissa kotoa.
      Saimme luvan olla kaverin kanssa sängyssä mieheni ollessa komennuksella.
      Puolisenvuotta myöhemmin olin rakastunut jo tähän ystäväämme.
      Nyt reilun kolmen vuoden jälkeen en voisi olla ilman tätä toistakaan miestä.
      Onneksi ei tarvitse olla ilman kumpaakaan miestä koska haluavat minua molemmat milloin kimpassa milloin kaksistaan kanssani.

      • Anonyymi

        Juu puhut taas asiaa itsestäsi. Ketä kiinnostaa.


    • Anonyymi

      En ole. Vaihdot ja kimpat ovat pelkkää seksiä. Tunteita niihin ei parane sotkea mukaan.

      • Anonyymi

        Me ollaan päädytty omien kavereiden kanssa olemiseen.
        Hyvään rakkaaseen kaveriin sängyssä tulee herkemmin tunteet mukaan kuin vieraan kanssa.
        Nautin itse huomattavasti enemmän kun olen vanhan ystävämme kanssa sängyssä kuin vieraan kanssa.


      • Anonyymi

        Kyllöhän omat tapas tiedät


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kyllöhän omat tapas tiedät

        Kyllö...hehehee mikä idiootti


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kyllö...hehehee mikä idiootti

        Löytyykö sinusta muitakin omainaisuuksia.


    • Anonyymi

      En nyt varsinaisesti rakastunut ole, mutta kyllähän se on hyvä että kemiat pelaa sen kimppakaverinkin kanssa. Oli sitten mies tai nainen. Koskaan ei ole tullut ehdotuksia, että tehtäisiinkö ns. privana niin, ettei ne toiset puoliskot ole mukana. Meitä on aina neljä. Kaksi miestä ja kaksi naista. Kaikki ollaan bi, joten meno on usein sen mukaista.

    • Anonyymi

      Meillä useimmiten vieras mies etsitään kauempaa (100-200km) niin tapaaminen harvemmin ajan kanssa eikä tule kiusausta jatkuvaan yhdessäoloon. Senkin takia, kun täällä Lammilla kaikki tuntee toisensa niin ei joudu kiusan kohteeksi. Tänään menemme vaunullamme vakkarin lähelle leirintäalueelle ja pimeällä rakastelu voi alkaa aamuun asti eikä kukaan tiedä mitään. Viimeksi samassa paikassa pari viikkoa sitten kiihkeät lemmenleikit kesti läpi suviyön.

    • Anonyymi

      Jos jo ennen kimpan järjestämistä sulla on jonkinlainen pelko tuollaisesta niin parasta unohtaa koko juttu !!

      • Anonyymi

        Just sellanen sie sit ite oot. Eikö siulla ollu muuta kerrottavaa.


    • Anonyymi

      Hyvin onnistui vaunussa vieraan kanssa, vaimo antautui kolmasti yön ja tämän aamun aikana. Kuvasin toista tuntia videolle ja nuolin pari kertaa spermanoron tuoreeltaan vaimon vitusta. Videolla häntä ei ole tuntea vahvan meikin ja seksiasujen takia, roolin vaihto on täydellinen.
      Vakkaria on hankalaa löytää, etenkin kunnollista ja sivistynyttä. Puolenkymmentä vakituista on ollut 30 vuoden aikana, mutta yleensä löytäneet oman naisensa tai suhde muuten väljähtänyt.
      Meille tämä on elämäntapa ja vieraita ollut reilu 30 vuosien aikana, kokemuksia aivan värisyttäviä ja parhaimmat kun olen saanut katsella salaa vaimon seksileikkejä ulkoa käsin makkarimme ikkunasta
      Yhden salakatselun jopa kuvasin -90 luvulla, kun blondivaimoni toi miehen kotiin baarista. Vaimo toki tiesi ja jätti valot huoneeseen niin pystyin kuvaamaan sen aikaiseen vhs-kasettiin.

      Ilkkujia tästä aiheesta riittää ihmeen paljon ja tuomitsijoita, mutta jokaisella on oikeus omaan seksuaalisuuteensa muista välittämättä. Tosin vain sivistymättömät ihmiset muutenkin puuttuvat toisten tekemisiin, ryhmäseksiä on paljonkin, muttei niistä uskalleta puhua juuri näitten "niuvanniemen spedejen" takia joilta puuttuu kokemukset eikä niitä saa ilman naista eikä naiset välitä miehistä jotka eivät osaa pitää suutaan kiinni.
      Vaan olipa mahtava kesäyö ja aamu...uskaltakaa elää ja kokeilla vaihtelua.
      We too...

    Ketjusta on poistettu 57 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      83
      7101
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7053
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      109
      6168
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5404
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5238
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5205
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5108
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4595
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3467
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3380
    Aihe