Koronarokotus "niittää heinää"?

Eli viimeaikaisissa lööpeissä kuolee jatkuvasti nuoriakin ihmisiä lähes päivittäin. Onko näillä mahdollisesti yhteyttä korona-rokotusten jälkivaikutuksiin?
Ja jos on, sitähän ei tietenkään julkisesti kerrota!
251071
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Kyllä jotkut jaksaa. Odota vielä sellainen 50 vuotta, niin pääset hihkumaan: "minähän sanoin, että se koronarokotus tappaa".

Äänestä
  • Korona tulee ja korona tappaa kukaan ei kuuntele enää Abbaa...

    Äänestä

  • niin eihän sitä haluta myöntää tosiasioita,kun itse on tullut huijatuksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    niin eihän sitä haluta myöntää tosiasioita,kun itse on tullut huijatuksi.

    Salaliittoteorian mukaan rokote aiheuttaa verihyytymiä ja sydänlihastulehduksen

    Äänestä

  • Anonyymi00028 kirjoitti:

    Salaliittoteorian mukaan rokote aiheuttaa verihyytymiä ja sydänlihastulehduksen

    Kyllä hyvin harvinaisesti on aiheuttanut sydänlihastulehduksen mutta tämä on ollut vain sattumaa, henkilö olisi saanut sen muutenkin

    Ei syy-yhteyttä

    Äänestä

  • Anonyymi00030 kirjoitti:

    Kyllä hyvin harvinaisesti on aiheuttanut sydänlihastulehduksen mutta tämä on ollut vain sattumaa, henkilö olisi saanut sen muutenkin

    Ei syy-yhteyttä

    Miksi henkilöolisi saanut sydänlihastulehduksen muutenkin YHÄ ENENEVÄSSÄ MÄÄRIN?

    THL itse myöntää että koronarokotus on LISÄNNYT sydänlihastulehdusta

    Sattuma ei lisää esiintyvyyttä

    Äänestä

Se yhteys on koviin huumeisiin.

Äänestä
  • Jep jep kyllä se on tupakka ja alkon tuotteet niitä pahimpia huumeita + resepti lääkkeet ...

    Äänestä

No ei siitä kannata suuttua, vaikka koronarokotukset olisi tullut otettua, kunhan vaan ihmettelin!

Äänestä

Ei nuoret kyllä tupakkaan kuole.

Äänestä

Nykyajan nuoret ovat suurelta osin fiksuja.ne ei tupakoi,ei ryyppää.ja on erilaisia harrastuksia.tietenkin aina jää muutama tuohon kadun pintaan tai jumiutuu jonnekin päihde kämppään.ja ne jotka jo on siellä,ei ne kerro,että valitsit väärän tien.

Äänestä
  • Narsisteja jotka pelkäävät elää, kuolevat liian terveellisiin tapoihin!!

    Äänestä

Ihminen kuolee juu ja nykyään myös liian terveelliseen ajatteluun!!

Äänestä

Tietenkin on! Ennen koronarokotuksia Suomessa ei kukaan kuollut alle 100-vuotiaana!

Äänestä
  • Sinä taidatkin olla oikein älyn jättiläinen? 🙈

    Äänestä

Mitä ihmettä aloittaja höperehtii?

Äänestä

Shh, ei tästä saa edes keskustella. Kyllä pakkorokote on paras rokote.

Jokainen tuntee kyllä jonkun vaurioituneen, jos uskaltaa asiaa miettiä. Jättihän ne hoitajatkin jo poliittisen nelospiikin ottamatta, ehkä siksi kun kollegat on holter-seurannassa ja itsekin tuli saatua aikamoisia sivuvaikutuksia. Huppis sentään. Ja samalla ajettiin terveet ulos alalta, eipä sillä että ihmiset hoitoa ansaitsisivatkaan. Tutkittu, turvallinen ja tehokas - nythän ne vanhukset vasta koronaan kuolevatkin. Se se tavoite varmaan olikin?

Äänestä
  • kohta ei ole huolta vanhusten hoidosta ,kun ei ole vanhuksia.

    Äänestä

Minulla on ihan sellainen tunne, että rokotuksessa saatu siru kulkee suonissani. Mihin se lähettää tietoja?

Äänestä

WEFiin se lähettää tiedon että taas yks saatiin lankaan. Ja ottavat samppanjaa sen kunniaksi.

Äänestä

Vastaan lyhyesti : Ei ole yhteyttä.
Olen saanut neljä koronarokotusta.
Edelleen terve kuin pukki.

Äänestä
  • sehän riippuu sitä mitä shottia olet saanut,nähtävästi suolaliuosta.

    Äänestä

  • En ole saanut yhtään rokotetta ja edelleen terve kuin pukki.

    Äänestä

  • Vain vanhukset on ottanut 4 rokotetta

    Ja useinmiten he eivät ole terveitä kuin pukki

    juttusi on pfizer trollaus

    Äänestä

urheilijoita on kuollut

mutta nyt syöpä lisääntyy

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eli viimeaikaisissa lööpeissä kuolee jatkuvasti nuoriakin ihmisiä lähes päivittäin. Onko näillä mahdollisesti yhteyttä korona-rokotusten jälkivaikutuksiin?
Ja jos on, sitähän ei tietenkään julkisesti kerrota!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu