Musta kulli

Anonyymi-ap

Tyttö ystäväni siskolla on musta mies, sisko on kehunut miehen kullia valtavaksi. Sisko on vähän viinaan menevä, ja tyttö ystäväni käy aina välillä bileiden jälkeen siellä siivoamassa. Viime kerralla sisko oli unohtanut että siivous oli sovittu seuraavaksi päiväksi. Tyttö ystävällä on avain siskonsa luo, jos ovea ei tulla avaamaan juhlimisen jälkeen, niin voi kuulemma tulla avaimilla sisään. Musiikki oli kuulunut rappikseen asti, eikä ovea avattu. Tyttö ystävä meni sisään, ovi avatuu suoraan olohuoneeseen. Mies istui tuolissa, sisko imi mustaa munaa posket lommolla. Hetken päästä he havahtuivat, sisko runkkasi kullia ja sanoi kato mikä mela. Mietin vaan että mahtoiko tyttö ystäväni kiihottua näkemästään, ja voisiko hän antautua myös mustalle munalle.

6

1929

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Veikkaan että meni mukaan.

    • Anonyymi

      Oohh spede onkin lakupellen perään buaahaa

      • Anonyymi

        2023-08-01 04:01:09 Katos spedellä on ollut yö päivystys. Nyt sille on tullut mieleen saada lakupelle imetettäväkseen. Kaikkee se sairaan mieleen tulee. Lepäähän spede välillä.


      • Anonyymi

        No spede miltä se lakupellen lakritsi patukka maistu. Oliko Niuvanniemen ensimmäinen. Pääsitkö korkkaa ihan ite.


    • Anonyymi

      Niuvaniemessäkin henkilökuntapulaa. Soedeltäkään ei ole muistettu ottaa kännykkää yöksi pois.

    • Anonyymi

      Naiset tykkää kaikkein eniten mustasta mulkusta. Siihen on tyytyminen.

    Ketjusta on poistettu 35 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      43
      3037
    2. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      61
      3021
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      42
      2387
    4. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      31
      1873
    5. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      83
      1798
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      25
      1729
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1586
    8. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      79
      1307
    9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      39
      1270
    10. Lähtikö korvat

      puhtaaksi vaikusta?
      Tuusniemi
      79
      1090
    Aihe