Haemme noi 45v riskiä heteromiestä

Anonyymi-ap

Moi tää meidän juttu tälle alkavalle kesälomalle 2vk. Olemme aviop. M 51v N 48v. Haemme lomaseuraksi riskiä isoomiestä, noi 45v. Siis katselijaksi ja voit seuraa vaimo liikkeitä mitä tekee.Lomapaikka k-suomi,pohjosa. On vaimo maalispsikka synnyinkoti. On meidä hallinnassa .
Vaimo on lyhyehkö tanakka tukeva pullukka 86kg noi 160cm. Himottu on pyöreestä takaperseestä. Että näkyvistä lihv takareisistä.
Pyöree lihvst mahasta,isoista tisseistä utareista.
Tämä paikka on vanha maalaistila,Olisitko mies halukas ole kaverina pieniä rakennusaskareita.
Samalla pääset näkee kun seuraa,mitä todellista
Intiimi lihaa on vaimolla näkyvissä,sillä siellä loma paikalla,ei vaimo ujostele on kaiketi lähes näkyvissä mitä vaan,kaiki on luvallista.
Olisitko halukas näkee,tänäkin lomalla mun 3me serkkua käy sähkötöissä,nämä miehet nai panee vaimoo,on näin vaimo antaa vittua miehet Tarvii sitä työt sillä kuitataan.edellis kesänä miehet pani tuolla vanhassa navettarakennus,että heinäladossa.
Myös vaimo omat serkut 3me miestä edellis kesänä ,tuossa saunarakennuksen takana pihamettässä nussivat panivat ja kun viinaa otettiin nussivat saunan ulkoseinää vasten.
Vaimo on aika kyltymätön naine yksi ei pysty niin paljo panemaa että saisi tarpeeksi.
Vaimo on antava naine tarvii miehiä,niitä kyllä tulee meille tänäkin kesänä aika paljo jotka käy vaimo panemassa nussimassa ,ovat miehiä jotka juottaa vaimoo ja irstailevat pullukka rva perseellä vitulla.
Jospa saisi mies kaverin tänne lomaa viettä,askarrella jotain,ja katsele miltä vaimo näyttää mitä lihaa tarjolla,ja olet mies joka panet nussit myös tälläse naise vittua.Katsotaa odotetaan.

11

647

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Katos taas tämä hörhö sekoilee Mee niuvanniemeen siellä spede ottaa poskeen ja pyllistää buaahaa

      • Anonyymi

        Kerro missä tavataan tintaan turpaan sinua ja sitte laitos hoitoon ääliö.


      • Anonyymi

        Katos sää mää ja bää on nykyisin spede niuvanniemestä. Sulla näyttää noita rooleja täällä riitttää. Pääasia on kumminkin oot siellä missä olet ja pysyt myös. Ääliö etkö jumalauta osaa muuta kun toistaa tuota samaa juttuu ittestäs.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Katos sää mää ja bää on nykyisin spede niuvanniemestä. Sulla näyttää noita rooleja täällä riitttää. Pääasia on kumminkin oot siellä missä olet ja pysyt myös. Ääliö etkö jumalauta osaa muuta kun toistaa tuota samaa juttuu ittestäs.

        Voi pikku spede ja iso spede pienet teot ja suuret puheet buaahaa


    • Anonyymi

      Moi! Tässäpä Ä-koskelta olisi 47v isompi riski kaveri.194cm 103kg tiukkaa lihaa.
      Olisi tässä aikaa, ja ei ole kavereitakaa, kun en tunne paikka kuntaa, mua kiinnostaa iha helevetisti
      tälläne tarjous päästä Aviopari seuraksi ,ja kuten rohkeesti kirjoitit, minkälainen Naine Rvasi on.Vaikutta aivan mahtavalta,että.rva vaimosi ei ole pihtaava naine pyllystää haarojevälistä vitusta.
      Voitaisko sopia minä tulisi ensiksi 3pv teidän luokse,aattelin sinua mies askareissasi,ja autan sinua
      mies olen kyllä himo kestävä nussimaa jyystämää naista joten akkasi saa kyrpää siis tosi suonikasta isoo kyrpää 26cm ×7,5cm,tämä kiinnostaa teillä vanha maalais paikka navetat heinäladossa halkoliiterit erilliset vanhat saunat että hyvä sateesta piha mettää.missä voisi akkaasi pyöritään.oikei kunnoll.voitaisko näi menetellä ilmoittakaa tästä viimeistään 3pv sisällä.

      • Anonyymi

        Mee niuvanniemeen siellä spede ottaa poskeen ja pyllistää buaahaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mee niuvanniemeen siellä spede ottaa poskeen ja pyllistää buaahaa

        No niinpä sä siellä sitten olet. Kenenkäs muun sä tietäsit siellä olevan ja noissa hommissa. Buaahhaaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mee niuvanniemeen siellä spede ottaa poskeen ja pyllistää buaahaa

        Delaa jo säälittävä luuseri marakatti. Ois ne voinut opettaa sua muutakin kirjoittaa. Ehkä sussa ei ole muuta kerrottavaa.


      • Anonyymi

        Mees niuvanniemeen siellä spede pyörittelee pikku kassejasi buaahaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Delaa jo säälittävä luuseri marakatti. Ois ne voinut opettaa sua muutakin kirjoittaa. Ehkä sussa ei ole muuta kerrottavaa.

        Sää mää ja bää on nyt marakatti buaahaa


    • Anonyymi

      H­­e­i! Ku­ts­umme sinu­­­t kä­­ym­ään u­­­ude­ss­a cha­tis­­sa! Mei­­­tä on yl­­­i mil­­­joona! 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/F1h7H6

    Ketjusta on poistettu 32 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      133
      7290
    2. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      14
      2660
    3. Imaami kysyy, miksi pojat uivat ilman valvontaa

      Kalajoen särkät ovat usean kilometrin pituiset. Siellä on kylttejä, joissa varoitetaan rannan vaaroista. Siellä ei ole
      Maailman menoa
      267
      1290
    4. Sokea "ystävälle"

      Oletko oikeasti noin sokea?
      Ikävä
      100
      1059
    5. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

      Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
      Maailman menoa
      171
      1000
    6. Kerrostaloihin ilmalämpöpumput

      Ulkomailla näkee paljon ilmalämpöpumppuja kerrostalojen ulkoseinissä. Mikä estää taloyhtiötä hankkimasta niitä asuntoih
      Sinkut
      71
      945
    7. En ymmärrä käytöstäsi

      Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
      Ikävä
      137
      940
    8. Kiitoksia kaikille epäasiallisesta sisällöstä liputtaneille

      Se ylimielisyys ja epäasiallisen julkaisun jakaminen ei sitten kantanut.
      Tuusniemi
      79
      794
    9. Kirkonkylän puliveivarit

      Hieman pistää silmään nuo puliukot ja akat kirkonkylän penkeillä ja S-marketin kulmilla. Tarttis varmaan tehdä asialle j
      Karstula
      13
      773
    10. Persaukinen puolankalainen kävi kerjäämässä paitaa

      Ja lippistä. Nauratti suuresti kun katsoin. Kukahan mahtanee olla? Voipi katsoa täältä jutun. https://www.youtube.com
      Puolanka
      18
      741
    Aihe