Tyhmässä päässä ei asu mitään sanotaan.
Bensaa ja granaattiomenamehua haetaan yhä Venäjältä – "Tämä on yksi hyttysen paska valtameressä", perustelee vakiotankkaaja Niiralassa
https://www.karjalainen.fi/maakunta/q8dyfus5ky
Putinin fani tankkaajat jatkavat
9
1221
Vastaukset
- Anonyymi
Juntti on juntti, vaikka voissa paistaisi. Jos elämä pyörii peräkamarissa ja autolla ajellessa, niin eipä siinä paljon ajatusmaailma kehity.
- Anonyymi
Ei niillä ole autoja.Ajavat äitin almeralla hankkijan lärsä päässä.Kaiken lisäksi juoruavat ja kadehtivat toisia ihmisiä.
- Anonyymi
Kysehän ei ole tankkauksesta vain. Ukrainaan hyökkäyksen myötä tuhansia ukrainalaislapsia on päätynyt Venäjän rikollisjärjestöjen käsiin. Näitä lapsia on myös lähellä Suomen rajaa Venäjän Karjalassa. Tietojen mukaan suomalaisilla on avustajia ainakin Sortavalassa, Siellä on pedofiilien mafkkinat.
- Anonyymi
Vai oikein mafkkinat
- Anonyymi
Se täällä myytävä bensa on samaa Venäjän bensaa, se vaan on kiertänyt Tunisian kautta, koska sitä ei saa enää ostaa suoraan. Näin sitä hyväuskoisilta saa rahat ja kannatuksen, kun sitä huijataan kaikenmaailman ideologisilla hullutuksilla.
- Anonyymi
Juuri näin
- Anonyymi
Ennen vanhaan punaiset laitettiin montun reunalle
- Anonyymi
Minkähän verran muuta tuotetta tulee Venäjältä Eurooppaan? Vissiin sitä kierrätys taloutta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.4244949Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1262023- 1461680
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko751375Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass151306Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔801221Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise181199Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään701128- 701108
- 381050