Aktiivihiililiesituuletin

Kertokaa hyviä puolia ja positiivisia kokemuksia aktiivihiilisuodattimesta. Itsellä jos haluan vaihtaa uuden on se ilmeisesti ainut vaihtoehto ja jotenkin vierastan ajatusta.
3370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ole mitään hyviä puolia jos voi hormimallisen asentaa.

Äänestä

Eipä niillä mitään tee ainoat on nämä liesitasossa olevat imurit niissä on kunnon suodattimet.

Äänestä

Ei mitään positiivisia kokemuksia. Yhtä tyhjän kanssa....
Oikeasti kokemusta on, en ole rölli tai trolli.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kertokaa hyviä puolia ja positiivisia kokemuksia aktiivihiilisuodattimesta. Itsellä jos haluan vaihtaa uuden on se ilmeisesti ainut vaihtoehto ja jotenkin vierastan ajatusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu