Sitä päivää odotan.

Kun Mykkänen äänestää Rydmanin luottamuksesta.
10277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kamerat paikalle.

Äänestä

Ihana tapahtuma, kuvaajat paikalle katsomaan kunnon nöyrtymistä.

Äänestä

Ministerit ovat varmasti sopineet kaikki asiat, veikkaan Mykkäsen anteeksipyyntöön.

Äänestä
  • Kerrankin oli kolme 4455 oliko we 4455

    Äänestä

Kai se on vain pakko.

Äänestä

Onko Kookomus valmis luopumaan arvoistaan? Jos luopuu niin kannatus romahtaa.

Äänestä
  • Luopuu, muuten kaatuu.

    Äänestä

Odotamme mie-elen-kiin-nol-la.

Äänestä
  • Myös me täällä ku-usk-aja-ska-rilla odotamme.

    Äänestä

Kai luottaa aate veljeen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun Mykkänen äänestää Rydmanin luottamuksesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu