Lupasin sulle ikuisen loppuun asti kestävän rakkauden
Mitään saanut et kuitenkaan pelkän tuskan ja miesvihan vaan
Muhun luotit ja mua rakastit
Olit hullu sen jo alusta asti tiesin siksi näin teinkin
Pelkkä valloitus olit vaan koska naisen rakkaus on anteeks antavaa
Annoin sun ymmärtää et just oon se oikea joka vain sua ymmärtää ja tietää mitä elämääs kaipaat
Sain sut nauramaan lupasin sulle kuun taivaalta ja kaiken mitä silloin kaipailit
Olit silloin tärkein ihminen mulle myönnän sen
Rakkauden aallot
7
541
Vastaukset
- Anonyymi
Olihan se mukavaa, samat sanat, otetaanko uudestaan? Anteeks, vitsi vitsillä vaan...Miehet, kun on niin ihanii, et musta et saa katkerii, rumii, kuvii. Nautin edelleen, palan, etkä mua saa kii...
- Anonyymi
En saakkaan oot siinä oikeassa myönnän sen, mut kerro kerro kuvastin? Miks naiset voimaantuessaan ennemmin vaik tykkää kusta omiin muroihinsa. Voisko vaikka silloin viimein se maa revetä? Vitsi vitsillä vaan....Kenties tajuat mitä tarkoitan tai et?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En saakkaan oot siinä oikeassa myönnän sen, mut kerro kerro kuvastin? Miks naiset voimaantuessaan ennemmin vaik tykkää kusta omiin muroihinsa. Voisko vaikka silloin viimein se maa revetä? Vitsi vitsillä vaan....Kenties tajuat mitä tarkoitan tai et?
Koita käsitellä sitä ironiaa, vielä toisesta kulmasta, josko sitten saisit vastauksen, tai et.
- Anonyymi
Tai kysy sitä, naisilta, noin ylipäätään. Vähän ontuu tuo logiikkasi, jos saanen sanoa.
- Anonyymi
Mitä tapahtui?
- Anonyymi
Romeo hylkäsi Julian.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p767020Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3576108Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite543452Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293189Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?1901692Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os171418Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps181146- 601133
Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11050Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11027