Tiedotus: 9.8 lisää automaattisen tienaamisen uutisia

Anonyymi-ap

Tänään tiistaina aamulla oli webinar jossa toimitusjohtaja puhui kauan ja paljon asiaa. Joten katso viimeistään 9.8 YouTuben kanavien kautta tallenne 8.8 webinarista niin pysyt ajantasalla.

Automaattinen Tienaaminen julkaisee tänään tai huomenna vielä tarjouksen joilla voit säästää rahaa vain liittymällä mukaan ilmaiseksi https://o-trim.co/suomi ja lue tarjous jo tänään https://automaattinentienaaminen.fi sivulta.

21

406

    Vastaukset 21

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mihin mahtaa tarjous liittyä? Varmaan joku uusi tapa markkinoida, veikkaisin..

    • Anonyymi

      Tarvii käydä sivuilla katsomassa milloin uutinen ja tarjous julkaistaan.

    • Anonyymi

      Ainakaan mainostoimistossa olevat duunarit ei osaa työtään. Joten jotain uutta on tulossa..

    • Anonyymi

      Jo nyt on melkoinen innovaatio: voit säästää rahaa, kun liityt ilmaiseksi.

      Koska nollalla ei voi jakaa, en oikein ymmärrä tätä ansainta- tai säästölogiikkaa, mutta ei kai sitä olekaan tarkoitettu meidän rahvaiden ymmärrettäväksi.

      • Anonyymi

        Helmanni Karbossonen ( avotampio yms) ei taaskaan lukenut, tarjous julkaistaan tänään tai huomenna. Seuraa sivuja ja koita sitten taas hyökätä henkilökohtaisesti kiinni, niin saadaan lisää markkinoitua.


    • Anonyymi

      Eikö teillä osata tehdä lehdistötiedotteita? Ei meitä kiinnosta jaarittelut, faktat pöytään ranskalaisilla viivoilla, jos lisätietoa haluaa kaivaa niin sitten voi kiinnostuneet katsoa videoita.

      Missä lehdissä muuten tätä teidän tienaamisjärjestelmäänne on käsitelty? Tämä kuulostaa niin mullistavalta, että varmasti on jo useampi juttu mennyt läpi isoissa medioissa? Olisiko linkkiä tai tietoa, missä lehdessä ja missä julkaisussa on käsitelty?

    • Anonyymi

      En tiedä mikä alennus on kyseessä, kiinnostaa silti kovasti.

    • Anonyymi

      Voittajien on helppo olla

    • "Eikö teillä osata tehdä lehdistötiedotteita? Ei meitä kiinnosta jaarittelut, faktat pöytään ranskalaisilla viivoilla"

      Tämä minuakin on kummastuttanut kauan. En ole keksinyt muuta selitystä kuin että nämä "ihmiset" eivät todellakaan ymmärrä niistä videoista mitään. Tai ainakaan mitään sellaista jota he osaisivat kirjoittaa muistiin tai kertoa eteenpäin.

      Minä luulen että näille riittää jumalhahmo Ashin näkeminen ja kuuleminen kun hän puhuu. Toisaalta, jokainen täysjärkinen toteaa näiden Youtube videoista välittömästi, että mitään asiaa niissä ei ole ja että koko roska on verkostokultin hehkutusta, joita olemme nähneet kaikissa vastaavissa lahkoissa. "Haluatko menestyä vai et" jne. Muistatteko onecoin-Wahlroosin: "Nostakaa kaikki käsi ylös jotka haluatte rikastua"?

    • Tämä elokuun huuma saattaa olla kokonaan ja täysin Suomisen omaa keksintöä.
      Mufareh ei näet ole ilmoittanut mitään päivämäärää koska "tekoäly kytketään päälle", eli milloin onpassive "käynnistää" automaattisen kaupankäynnin. Hän ei liioin ole ilmoittanut maksullisista tuotteista yhtään mitään. Ja kuten on epäilty, sellaisia ei välttämättä koskaan edes tule, koska Mufareh on siirtänyt katseensa Youtube palkkioihin.

      Asia voi hyvin olla kuten eräässä kirjoituksessa arveltiin, että Ash sanoo jotain ja lahkolaisten mielikuvitus alkaa lentää. Näin esim. oli viime vuoden syyskuussa kun kaikkien tuntema Helmanni revitteli mullistavilla tapahtumilla joiden piti tuleman tuolloin. Syyskuussa ei tietenkään tapahtunut yhtään mitään.

      Lahkolaiset, joko on selitykset keksitty valmiiksi kuun vaihdetta varten, MUAHAHAHAAA

    • Anonyymi

      Voisko OnPassive maksaa siitä, että liittyisi. Esim tonni olisi hyvä raha.

      Ash maksaa, Kiitos

    • Anonyymi

      Tuo teidän sivulla oleva "tarjous" täyttää niin monen huijauksen merkit että oksat pois.

      Esimerkkiksi olette "unohtaneet" mainita että tuo auto epsu toimii vain Turun lähiympäristössä.

      Ette myöskään kirjoita mihin pitää liittyä että tuon edun saan.

      Yksi syy pysyä kaukana näistä huijareista.

      • Anonyymi

        Myöskään yrityksestä joka tekee tuon pesun ei kerrota yhtään mitään. Ei ole osotetietoja, ei nimeä, ei mitään.

        Eikä mitkään tarjous linkit toimi.

        Huijareita kaikki tyyni.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Myöskään yrityksestä joka tekee tuon pesun ei kerrota yhtään mitään. Ei ole osotetietoja, ei nimeä, ei mitään.

        Eikä mitkään tarjous linkit toimi.

        Huijareita kaikki tyyni.

        Kaikki linkit toimii kun niistä painaa. Tarjous linkin saa erikseen itselleen noudattamalla ohjeita.
        Joten ei tarvii "Helmanni Karbassonen aka avotampio" valehdella ja jakaa vääriä tietoja, vaikka se huijaaminen oli sun juttusi kun väkeä huijasit ihmisiä liittymään win(lose)capitaan ja onecoin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kaikki linkit toimii kun niistä painaa. Tarjous linkin saa erikseen itselleen noudattamalla ohjeita.
        Joten ei tarvii "Helmanni Karbassonen aka avotampio" valehdella ja jakaa vääriä tietoja, vaikka se huijaaminen oli sun juttusi kun väkeä huijasit ihmisiä liittymään win(lose)capitaan ja onecoin.

        Miksi tuolla sivulla kerätään laittomasti tietoja ihmisistä?

        Ja miksi kukaan luottaisi tuollaiseen palveluun missä ei ole edes mitään tietoa kuka siitä on vastuussa?

        Ja miksi olet taas valehtelemassa sinulle tuntemattomista ihmisistä? Onko tuo jatkuva valehtelu pääsyvaatimuksena että pääsee tähän huijaukseen mukaan?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Myöskään yrityksestä joka tekee tuon pesun ei kerrota yhtään mitään. Ei ole osotetietoja, ei nimeä, ei mitään.

        Eikä mitkään tarjous linkit toimi.

        Huijareita kaikki tyyni.

        Luuletko, että sen auton oikeasti joku hakee ja palauttaa puhtaana ?


    • Anonyymi

      Eilen 9.8 oli myös Onpassive 360 Youtube show sen voi katsoa sieltä ja kirjallinen tiivistelmä on vastaavasti luettavissa perustajien omasta back office:sta

      • Miksi te ette koskaan laita niitä kirjallisia tiivistelmiä tänne muiden luettavaksi? Aivan!


      • Anonyymi
        HelmanniKarbassonen kirjoitti:

        Miksi te ette koskaan laita niitä kirjallisia tiivistelmiä tänne muiden luettavaksi? Aivan!

        Koska nämä haluaa salata tätä selvää huijausta. Siksi he eivät halua kertoa mitään kenellekkään. Tosin eipä noissa videoissa koskaan ole mitään asiaa.


    • Anonyymi

      Jokainen hoitaa oman bisneksensä itse jos ei bisnes kiinnosta niin sitten ei kannata lukea mitään eikä katsoa mitään videoita, eikä oppia mitään uutta. Sinähän olet siitä loistava esimerkki millainen yrittäjä ei voi koskaan olla.

      • Anonyymi

        No mitä opit viimeisestä videosta?


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Huomenta

      Sinulle! Olen miettinyt sinua paljon yön aikana. 🫂
      Ikävä
      78
      1260
    2. Viesti sinulle

      Tiedät että tunteet ja ajatukset ja meillä on vahva yhteys mistä molemmat tiedetään. Odotan sinua ☀️
      Ikävä
      48
      955
    3. Mikä on totta mikä ei?

      Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?
      Kuhmo
      15
      837
    4. Mitä ihmettä pitäisi tapahtua

      Että me kohdataan ja saadaan tämä tilanne etenemään?
      Ikävä
      71
      807
    5. Olen kironnut sinut alimpaan helvettiin

      Hyvää matkaa.
      Ikävä
      82
      801
    6. Jos mies naisen prinsessakohtelu

      on sinulle liikaa, älä valitse prinsessaa 🦋🧚🏼‍♀️👸🏼
      Ikävä
      149
      746
    7. Miksi meille jäi

      Niin huonot välit vaikka meistä kumpikaan ei ole tunteilleen mitään voinut. Ehkä se kohtalo on sitä mieltä ettei kuitenk
      Ikävä
      40
      722
    8. Mitä sinulle on tapahtunut lapsena

      Kun olet noin sairas päästäsi? Pikkupojalle ( Miehen kehossa)
      Ikävä
      80
      719
    9. Ikävö sinua nainen!

      Rakastan sua! ❤️💛❤️💜🧡🧡💚🤎:💜💜❤️
      Ikävä
      68
      717
    10. Haluan purkaa vielä tuntemuksia

      Tykkään sinusta kovin paljon❤️ olen surullinen tilanteestasi ja siitä mitä me olemme yhdessä joutuneet kokemaan. Tämä ei
      Ikävä
      20
      625
    11. Rakas, rakkaampi, rakkain

      Olen tullut siihen johtopäätökseen, ettei minun kannata rakastaa. Kaikki joita olen koskaan rakastanut vain kohtelevat m
      Sinkut
      121
      605
    12. Tunteiden käsittely kertoo ihmisestä.

      Kun puhutaan "tavallisesta" ihmisestä, joka on suht tasapainoinen eläjä, niin puhutaan oikeastaan taitavasta tunteiden k
      Sinkut
      203
      598
    13. Kyllä tiedän sun

      Likaiset pelit selän takana
      Ikävä
      53
      561
    14. Sara Sieppi ja hissi tänään

      Voi helvetin helvetti. Nytkö tätä naikkosta täytyy palvoa ja antaa etuoikeus hissiin, kun hän on vääntänyt kakaran maail
      Kotimaiset julkkisjuorut
      115
      555
    15. Onko tuo joku katkera nainen oikeasti

      Joka sinua syyttää?
      Ikävä
      90
      528
    16. Persujen Puhoksen retki

      Perussuomalaiset olivat tehneet turistibussimatkan Puhokseen. Tosin raukat olivat niin peloissaan, etteivät uskaltaneet
      Perussuomalaiset
      171
      521
    17. Työttömän miehen ihmisarvo

      ..parisuhdemarkkinoilla on olematon. Työtön mies on naisille ihmisjätettä, varsinkin jos sattuu olemaan vielä kunnolline
      Sinkut
      123
      512
    18. Ketä ajattelen

      kun mietin, mitä sinulle kuuluu? En tunne sinua oikeasti, ja se on ehkä hyvä, koska jos tietäisin enemmän, se varmaan v
      Ikävä
      18
      510
    19. Lopetetaanko tämä

      Juttu ja mennään eteenpäin? Pystytkö?
      Ikävä
      95
      480
    20. YLINEN pilaa Ähtärin mahdollisuudet.

      Vuodeosastopäätös jossa Nina Ylinen (sdp) äänesti niiden lopettamisen puolesta, hoitajille potkut ja silti arviointimene
      Ähtäri
      25
      466
    Aihe