Tänään tiistaina aamulla oli webinar jossa toimitusjohtaja puhui kauan ja paljon asiaa. Joten katso viimeistään 9.8 YouTuben kanavien kautta tallenne 8.8 webinarista niin pysyt ajantasalla.
Automaattinen Tienaaminen julkaisee tänään tai huomenna vielä tarjouksen joilla voit säästää rahaa vain liittymällä mukaan ilmaiseksi https://o-trim.co/suomi ja lue tarjous jo tänään https://automaattinentienaaminen.fi sivulta.
Tiedotus: 9.8 lisää automaattisen tienaamisen uutisia
21
406
Vastaukset 21
- Anonyymi
Mihin mahtaa tarjous liittyä? Varmaan joku uusi tapa markkinoida, veikkaisin..
- Anonyymi
Tarvii käydä sivuilla katsomassa milloin uutinen ja tarjous julkaistaan.
- Anonyymi
Ainakaan mainostoimistossa olevat duunarit ei osaa työtään. Joten jotain uutta on tulossa..
- Anonyymi
Jo nyt on melkoinen innovaatio: voit säästää rahaa, kun liityt ilmaiseksi.
Koska nollalla ei voi jakaa, en oikein ymmärrä tätä ansainta- tai säästölogiikkaa, mutta ei kai sitä olekaan tarkoitettu meidän rahvaiden ymmärrettäväksi.- Anonyymi
Helmanni Karbossonen ( avotampio yms) ei taaskaan lukenut, tarjous julkaistaan tänään tai huomenna. Seuraa sivuja ja koita sitten taas hyökätä henkilökohtaisesti kiinni, niin saadaan lisää markkinoitua.
- Anonyymi
Eikö teillä osata tehdä lehdistötiedotteita? Ei meitä kiinnosta jaarittelut, faktat pöytään ranskalaisilla viivoilla, jos lisätietoa haluaa kaivaa niin sitten voi kiinnostuneet katsoa videoita.
Missä lehdissä muuten tätä teidän tienaamisjärjestelmäänne on käsitelty? Tämä kuulostaa niin mullistavalta, että varmasti on jo useampi juttu mennyt läpi isoissa medioissa? Olisiko linkkiä tai tietoa, missä lehdessä ja missä julkaisussa on käsitelty? - Anonyymi
En tiedä mikä alennus on kyseessä, kiinnostaa silti kovasti.
- Anonyymi
Voittajien on helppo olla
"Eikö teillä osata tehdä lehdistötiedotteita? Ei meitä kiinnosta jaarittelut, faktat pöytään ranskalaisilla viivoilla"
Tämä minuakin on kummastuttanut kauan. En ole keksinyt muuta selitystä kuin että nämä "ihmiset" eivät todellakaan ymmärrä niistä videoista mitään. Tai ainakaan mitään sellaista jota he osaisivat kirjoittaa muistiin tai kertoa eteenpäin.
Minä luulen että näille riittää jumalhahmo Ashin näkeminen ja kuuleminen kun hän puhuu. Toisaalta, jokainen täysjärkinen toteaa näiden Youtube videoista välittömästi, että mitään asiaa niissä ei ole ja että koko roska on verkostokultin hehkutusta, joita olemme nähneet kaikissa vastaavissa lahkoissa. "Haluatko menestyä vai et" jne. Muistatteko onecoin-Wahlroosin: "Nostakaa kaikki käsi ylös jotka haluatte rikastua"?Tämä elokuun huuma saattaa olla kokonaan ja täysin Suomisen omaa keksintöä.
Mufareh ei näet ole ilmoittanut mitään päivämäärää koska "tekoäly kytketään päälle", eli milloin onpassive "käynnistää" automaattisen kaupankäynnin. Hän ei liioin ole ilmoittanut maksullisista tuotteista yhtään mitään. Ja kuten on epäilty, sellaisia ei välttämättä koskaan edes tule, koska Mufareh on siirtänyt katseensa Youtube palkkioihin.
Asia voi hyvin olla kuten eräässä kirjoituksessa arveltiin, että Ash sanoo jotain ja lahkolaisten mielikuvitus alkaa lentää. Näin esim. oli viime vuoden syyskuussa kun kaikkien tuntema Helmanni revitteli mullistavilla tapahtumilla joiden piti tuleman tuolloin. Syyskuussa ei tietenkään tapahtunut yhtään mitään.
Lahkolaiset, joko on selitykset keksitty valmiiksi kuun vaihdetta varten, MUAHAHAHAAA- Anonyymi
Voisko OnPassive maksaa siitä, että liittyisi. Esim tonni olisi hyvä raha.
Ash maksaa, Kiitos - Anonyymi
Tuo teidän sivulla oleva "tarjous" täyttää niin monen huijauksen merkit että oksat pois.
Esimerkkiksi olette "unohtaneet" mainita että tuo auto epsu toimii vain Turun lähiympäristössä.
Ette myöskään kirjoita mihin pitää liittyä että tuon edun saan.
Yksi syy pysyä kaukana näistä huijareista.- Anonyymi
Myöskään yrityksestä joka tekee tuon pesun ei kerrota yhtään mitään. Ei ole osotetietoja, ei nimeä, ei mitään.
Eikä mitkään tarjous linkit toimi.
Huijareita kaikki tyyni. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Myöskään yrityksestä joka tekee tuon pesun ei kerrota yhtään mitään. Ei ole osotetietoja, ei nimeä, ei mitään.
Eikä mitkään tarjous linkit toimi.
Huijareita kaikki tyyni.Kaikki linkit toimii kun niistä painaa. Tarjous linkin saa erikseen itselleen noudattamalla ohjeita.
Joten ei tarvii "Helmanni Karbassonen aka avotampio" valehdella ja jakaa vääriä tietoja, vaikka se huijaaminen oli sun juttusi kun väkeä huijasit ihmisiä liittymään win(lose)capitaan ja onecoin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kaikki linkit toimii kun niistä painaa. Tarjous linkin saa erikseen itselleen noudattamalla ohjeita.
Joten ei tarvii "Helmanni Karbassonen aka avotampio" valehdella ja jakaa vääriä tietoja, vaikka se huijaaminen oli sun juttusi kun väkeä huijasit ihmisiä liittymään win(lose)capitaan ja onecoin.Miksi tuolla sivulla kerätään laittomasti tietoja ihmisistä?
Ja miksi kukaan luottaisi tuollaiseen palveluun missä ei ole edes mitään tietoa kuka siitä on vastuussa?
Ja miksi olet taas valehtelemassa sinulle tuntemattomista ihmisistä? Onko tuo jatkuva valehtelu pääsyvaatimuksena että pääsee tähän huijaukseen mukaan? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Myöskään yrityksestä joka tekee tuon pesun ei kerrota yhtään mitään. Ei ole osotetietoja, ei nimeä, ei mitään.
Eikä mitkään tarjous linkit toimi.
Huijareita kaikki tyyni.Luuletko, että sen auton oikeasti joku hakee ja palauttaa puhtaana ?
- Anonyymi
Eilen 9.8 oli myös Onpassive 360 Youtube show sen voi katsoa sieltä ja kirjallinen tiivistelmä on vastaavasti luettavissa perustajien omasta back office:sta
Miksi te ette koskaan laita niitä kirjallisia tiivistelmiä tänne muiden luettavaksi? Aivan!
- Anonyymi
HelmanniKarbassonen kirjoitti:
Miksi te ette koskaan laita niitä kirjallisia tiivistelmiä tänne muiden luettavaksi? Aivan!
Koska nämä haluaa salata tätä selvää huijausta. Siksi he eivät halua kertoa mitään kenellekkään. Tosin eipä noissa videoissa koskaan ole mitään asiaa.
- Anonyymi
Jokainen hoitaa oman bisneksensä itse jos ei bisnes kiinnosta niin sitten ei kannata lukea mitään eikä katsoa mitään videoita, eikä oppia mitään uutta. Sinähän olet siitä loistava esimerkki millainen yrittäjä ei voi koskaan olla.
- Anonyymi
No mitä opit viimeisestä videosta?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 781260
Viesti sinulle
Tiedät että tunteet ja ajatukset ja meillä on vahva yhteys mistä molemmat tiedetään. Odotan sinua ☀️48955Mikä on totta mikä ei?
Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?15837- 71807
- 82801
- 149746
Miksi meille jäi
Niin huonot välit vaikka meistä kumpikaan ei ole tunteilleen mitään voinut. Ehkä se kohtalo on sitä mieltä ettei kuitenk40722Mitä sinulle on tapahtunut lapsena
Kun olet noin sairas päästäsi? Pikkupojalle ( Miehen kehossa)80719- 68717
Haluan purkaa vielä tuntemuksia
Tykkään sinusta kovin paljon❤️ olen surullinen tilanteestasi ja siitä mitä me olemme yhdessä joutuneet kokemaan. Tämä ei20625Rakas, rakkaampi, rakkain
Olen tullut siihen johtopäätökseen, ettei minun kannata rakastaa. Kaikki joita olen koskaan rakastanut vain kohtelevat m121605Tunteiden käsittely kertoo ihmisestä.
Kun puhutaan "tavallisesta" ihmisestä, joka on suht tasapainoinen eläjä, niin puhutaan oikeastaan taitavasta tunteiden k203598- 53561
Sara Sieppi ja hissi tänään
Voi helvetin helvetti. Nytkö tätä naikkosta täytyy palvoa ja antaa etuoikeus hissiin, kun hän on vääntänyt kakaran maail115555- 90528
Persujen Puhoksen retki
Perussuomalaiset olivat tehneet turistibussimatkan Puhokseen. Tosin raukat olivat niin peloissaan, etteivät uskaltaneet171521Työttömän miehen ihmisarvo
..parisuhdemarkkinoilla on olematon. Työtön mies on naisille ihmisjätettä, varsinkin jos sattuu olemaan vielä kunnolline123512Ketä ajattelen
kun mietin, mitä sinulle kuuluu? En tunne sinua oikeasti, ja se on ehkä hyvä, koska jos tietäisin enemmän, se varmaan v18510- 95480
YLINEN pilaa Ähtärin mahdollisuudet.
Vuodeosastopäätös jossa Nina Ylinen (sdp) äänesti niiden lopettamisen puolesta, hoitajille potkut ja silti arviointimene25466