Näin kaaren tuon

Näin kaaren tuon taivaalla.

Oliko se tissisi kaari vain enkelin?
5195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

En kyllä keksi, miksi tissini olisi taivaalla. Tai kenenkään muunkaan tissit lentäisi taivalla ylipäätään.

Äänestä

Voi elämän kevät, kiitos illan nauruista. Voihan nuo kaksimielisyydet noinkin kauniisti pukea. Oletko perse- vai tissimies?

🤣

Äänestä

Näitä tissi-aloituksia on nyt joka ilta ja vanha kunnon 715517 perään.

❤️

K

Äänestä

Oliko sininen vai valkoinen taivas? Viimeksi kun itse katsoin, oli se valkoinen.

Äänestä

Taitaa liittyä kukkamekollisiin ja sellaisen repun näin tänään! Vaippa kaupan käytävällä. Kulkekaa omissa porukoissa, minä kuljen omissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Näin kaaren tuon taivaalla.

Oliko se tissisi kaari vain enkelin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu