miten ootte voimaantunnu ja saanu keho positiivisuutta?vinkejä?
lihavien naisten voimaantuminen
Anonyymi-ap
38728
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
Ei. Et voi olla ylpeä itsestäsi läskinä.
no lihomalla lisää sain 15 kg kun ahmin lohtusuklaata (fatserin sininen) ja ainojädeä, myös rasvasta kasleria ranskisten kanssa sekä grillimakkaraa....otan usein selffieitä bikinit päällä ja silleen...saa positiivista kiitosta....se auttaa ja lohduttaa mua!♥️♥️♥️♥️♥️
Mikäpä olisikaan eroottisempi näky kuin tiukoissa legginseissä, lyhyessä tunikassa ja crockseissa tepasteleva lippalakkipäinen naisihminen.
Siinä kamelinvarvas pullistuu ja pieru haisee.
Mistä tälläisen kaunottaren löytää?
Mikkelistä mikä vaan pubi.
Kiitos vinkistä!
Annan kulttuurin rikastuttajille seksiä, olen kuulema mamupatja, mutta ylpeä siitä. Suomi tarvitsee uusia , parempia geenejä väestöön. Afrikkalaiset miehet aina kehuu mun kroppaa..se voimaannuttaa
Vai sen alan miehiä...
No mie vetäsen siihen ylleensä semmoiset 2.5 kiloa makkaraperunoita kaikillla mausteilla. Kyllä voimaannuttaa!
Ihan on samanmoiset voimat läskinä kuin mitä hoikkana. En ole ns näkemisen arvoinen minkään kokoisena, niin eipä oo mitään väliä kehopositiivisuudesta tms.
Älä aliarvioi itseäsi. Olet tärkeä usko pois❣
MItes oot ite läski voimaantunu?
Mcdoonaldsin autokaistalla min. 3x päivässä. On voimaantunut olo mahasa.
avrikkalaiset mieht arvostaa pyöreää naista<3
Näin muuten on! Ja tumma mies on biljoona kertaa parempi rakastaja kuin suomipoika jonka taktiika on 3 työntää,laukaus ja kuorsaaminen..ai niin tupakka kuitenkin ennen kuorsausta.
Minkä takia sitä pitäisi enempää työnnellä?
Riittää kun mies ja muna nauttii, voit hoidella ihan itse loput sitten kun mies menee tupakalle.
Noin toimii suomi mies..voi reppanoita kun eivät osaa tyydyttää naistaan.
Miä kuuntelen Kaija Koota ja syön Marianne karkkeja.
Lihavien naisten perusongelma on usein se, etteivät saa laadukasta miehistä elintä. Laadukkaat miehet kun ottavat hoikan naisen. Sitten lihava nainen jää joko kokonaan ilman taikka joutuu tyytymään pieneen lerppaan. Tämä luonnollisesti masentaa ja saa puputtamaan yli tarpeen. Monen lihavan pelastus olisi saada ensin itsensä hoikaksi, ja sitten pitää hoikkuus laadukkaan miehen avulla! Näin se on, totuuden saa aina sanoa.
Mutta jos laihduttaa itsensä hoikaksi, ei tarvitse enää lihavan naisen voimaannuttamista.
Parempi pysyä vaan lihavana ja voimaantua.
Etelä - Sudanista saapunut mies rakastaa uhkeita muotojani ja on villi ja kestävä rakastaja. Ei jätä naista ilman orgasmia..ja mitä tulee tuohon "lerppaan" niin voin vakuutta että kyllä.on kaukana lerpasta. Tummilla miehillä kun on kokoa peniksessä ja kaiken lisäksi osaavat käyttää tuota ihanaa,iso komistusta. Ei hyydy sänky hommissa. Ja kunnoitaa ja ihailee minua. Tämä jos mikä voimaannuttaa ja nostaa itsetuntoa. Suomalainen mies mulkoilee ja huutelee miehelleni mutta hän ei välitä. Hymyilee vain valkoisilla,kauniilla hampaillaan.
Tuo on vain yksi totuus..totuutta kun on monenlaista. Hoikankaan naisen elämän tehtävä ei ole vain joku "laadukas mies".....
Jos on paikat väljät, niin sama kun heiluttaisi patonkia porttikongissa.
Eli kun olet panettanut itses koko kylällä ensin väljäksi, niin enää ei tunnu muu kun masai miehen kikkeli.
Pienimunaisten juttuja tällaiset.
Totta. Pienimunaiset ja helvetin kateelliset. Huomattu uimahalli reissuilla...
mistee tuo räkytys kuuluu ? mattolaeturin piästäkö ?
Se on sun vanhan seniilin peräkammaripojan pään sisäistä räksytystä.
Nimenomaan. Peräkammarinpoika täällä uikuttaa. Ei ole saanut minkäänlaista naista. Äitin tissiposki poitsuna vaan elelee.
Mene nukkumaan
Ai kuuluuko peräti sinne peräkammarin nurkkaan asti?eikö äiti ole muistanut sulkea ovea?
lihavuus naisella lisää testotasoa eli seksuaalista halukkuutta. miehellä taas päinvastoin. on lihavat naiset "kiimaisempia".
Ei sen kiimaisempia kuin muutkaan naiset. Kiiman taas saa heräämään vain oikeanlainen mies.
Tykkään eniten tasapaksusta makkararuhosta naisella. M37
Ootko poikuudesta naisen kanssa päässyt jo eroon?
Lenkkimakkara on hyvää nuotiolla ja sinappia pintaan.
makkara on tosissaan hyvvee! t.makkarainen
Voimaantumisen voi aloittaa syömällä parit makkaraperunat.
Mä voimaannun kokiksella ja hamppareilla