Autonoutopesu tarjoaa autopesun noudolla ja palautuksella 35e

En löytänyt halvempaa palvelua Turusta. Tämä taitaa olla halvin hinta tällä palvelulla.
Onko missään kaupungissa olemassa tällaista palvelua tähän hintaan 35€?
Jossain oli auton nouto ja palautus johon lisättiin kilometrikorvaukset auton pesun hinnan lisäksi.
https://autonoutopesu.com
27471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Vaikuttaa todella hyvältä palvelulta. Täytyy tsekata tuo samalla kun lähtee laivalla risteilylle Turusta.

Äänestä

Uusia tuulia autonpesuun liittyen. Erilainen palvelu!

Äänestä

Tätä on odotettu. olispa keksinyt tämän 10 vuotta sitten

Äänestä

Hieno uudistus palveluista autonpesuun liittyen.

Äänestä

Edullinen hinta kun palvelua ei ole muilla olemassa.

Äänestä

Tää on varmasti hyvä palvelu ja huokea hinta

Äänestä

Itse kokeilen tuota premium pesua. Todellakin edullinen hinta.

Äänestä
  • Älä huoli, ei autoasi kukaan nouda pesuun, kun tekoäly ei siihen pysty. Tuo lomake on vain laittomaan henkilötietojen keruuseen.

    Äänestä

Muissa kaupungeissa en ole törmännyt vastaavaan palveluun.

Äänestä

Jenkeissä jotkut tulee pesee auton kotipihalle.

Äänestä

tavallinen pesu on 35e ja premium pesun hinta on 49,90e ainakin hinnat on hyvällä tasolla.

Äänestä

Turussa Shellin pesu on 44.90 ja sinne pitää ajaa itse, jonottaa, kuivata auto ja ajella pois, aikaa siihen menee ja on kallis tuo Shell

Äänestä
  • Samaa olen itse käyttänyt ihan ok pesu ja hinta pitäis olla edullisempi.

    Äänestä

Autonoutopesu.com tarvii testata vaikuttaa todella mukavalta palvelulta.

Äänestä
  • Saman luin aiemmin ja ammattilaisen antamat ohjeet

    Äänestä

  • Anonyymi00024 kirjoitti:

    Saman luin aiemmin ja ammattilaisen antamat ohjeet

    Ammattimaisen välinemyyjän.

    Äänestä

Montakos kertaa jaksat vastata omaan ketjuusi, kun mainostat tuota roskapalvelua?

Äänestä

Kappas. Tämä olikin tätä sontaa, kun tekoäly noutaa autosi ja pesee sen ja palauttaa. Mitään liiketoimintaahan tuo ei ole.

Äänestä
  • Missä lähteet on väitteesi tueksi, jos mielestäsi autonpesu ei ole kannattavaa liiketoimintaa? Tuhannet muut autonpesua tarjoavat yrittäjät ja yritykset ovat asiastasi täysin eri mieltä.

    Äänestä

  • Anonyymi00028 kirjoitti:

    Missä lähteet on väitteesi tueksi, jos mielestäsi autonpesu ei ole kannattavaa liiketoimintaa? Tuhannet muut autonpesua tarjoavat yrittäjät ja yritykset ovat asiastasi täysin eri mieltä.

    Vaikka nyt tiedät itsekin, mutta se auto pitää hakea jollain. Toinen auto, pyörä, sähköpotkulauta? Sitten sen kanssa mennään itse jonottamaan pesuun ja palautetaan auto. Se pesu maksaa. 2h ihmisen työaikaa ja pesun hinta+matkakulut ja tuo on mielestäsi bisnes hintaan 35€? Vai onko tarkoitus hoitaa nuo tavaroisen kuljetukset pesuun tulevilla autoilla?
    Ja miksi joku antaisi autonsa jollekin y-tunnuksettomalle nimettömälle noutopalvelulle pesuun. Yritykselle joka ei edes tiedä missä ja minkä merkkinen pesukone heillä on.

    Kuka vastaa jos jotain sattuu? Kolhu, kolari, kanttariin ajo, pesukoneeseen törmääminen… vahinkoja kuitenkin sattuu joskus vaikka luulisi olevansa kuinka virheetön.

    Kyllä se vaan on paljon turvallisempaa ja helpompaa käyttää se auto itse pesukadulla.

    Äänestä

Ei kannata välittää näistä turhista tyypeistä. Eihän niillä ole edes varaa autoon puhumattakaan pesusta.

Äänestä
  • Tuokin voi olla totta.

    Äänestä

  • Puhut automaattitienaajista?

    Äänestä

Nyt saman pikapesu saa 30€

Äänestä
  • Ja abc:llä nopeampi pesukatu halvemmalla.

    Äänestä

Eihän tuota palvelua ole olemassa myöskään tuon linkin kautta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En löytänyt halvempaa palvelua Turusta. Tämä taitaa olla halvin hinta tällä palvelulla.
Onko missään kaupungissa olemassa tällaista palvelua tähän hintaan 35€?
Jossain oli auton nouto ja palautus johon lisättiin kilometrikorvaukset auton pesun hinnan lisäksi.
https://autonoutopesu.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu