Nyt menen nainen

Sun teoreettinen tietämys rakkaudesta on vaikuttava. Kyllä sultakin sitä kirjaviisautta löytyy.
6367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Äläs nyt liikoja minusta luule. :) voisin sen kirjan kirjoittaa jos tarpeeksi sitä toivottaisiin.

Äänestä
  • Miten meni aloittaja työpäiväsi? :)

    Äänestä

Et sä mihinlään mene. Jättäisit suurimman rakkautesi eli palstan? 😂😂

Täältä sut aina löytää. 😚

Äänestä
  • Se menee pois ja tulee takaisin. Tuskin kukaan ruutua tuijottaa ellei ole kasvanut kasvoihin kiinni jos pitää elämää elää muuallakin. :)

    Äänestä

  • No mistäs sut sit löytää? Sähän oot aina täällä 🤣

    Äänestä

Jep, toki meet 🤣🤣

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sun teoreettinen tietämys rakkaudesta on vaikuttava. Kyllä sultakin sitä kirjaviisautta löytyy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu