Huvikseni kokeilin.
Saako Outokummusta tarvitsemansa.
Toukokuulla sain nuorta naista ja nuorta poikaa.
Kesäkuulla 40v naista huh
Sitten 60mies imi.
Elokuun alussa 60v nainen imi ja antoi.
Pizza ja 6kaljaa meni tarjoiluun.
Hyviä olivat kaikki tarjoomiset.
Ei tarttena Joensuuhun ostoksille mennä.
Saa kaikkea Outokummusta
11
1205
Vastaukset 11
- Anonyymi
Ainakin sexi palvelut pelaa kun tietää osoitteen
- Anonyymi
Minusta täällä on suppeahko tarjonta...
- Anonyymi
Ei taida olla pimpuria tarjolla outokummussa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei taida olla pimpuria tarjolla outokummussa
Hyvin saa varvit edullisesti ja naapurista huumeetkin
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hyvin saa varvit edullisesti ja naapurista huumeetkin
Nuuskaa sai läheltä kans
- Anonyymi
Saa nuuskaa ja pillereitä
- Anonyymi
Ainakin huumeita ollut paljon saatavilla
- Anonyymi
Turvallisin on ottaa pimppaa kotona, muija osaa meillä kassien tyhjennyksen monin eri tavoin. Minä sitäpaitsi umpihetero, uskollinen omalle muijalle joka ihan verevän näköinen, pitää itsestään huoleta..
Mulla ei tarvetta pönkittää egoani vieraissa juoksulla, tiedän arvoni ja olen itseni kanssa sinut..
Wiskiä koneeseen niin saa nupin sekaisin eikä huumeita tarvi etsiä varta vasten.
Kaupoissa löytyy ruokaa mutta kunnollista rautakauppaa ei okusta löydy eikä erikoisliikkeitäkään ole.. - Anonyymi
Et muistanut lehmiä mainita, ja kun vaihtelua ahalusit niin hevosta lampaita unohtamatta.
- Anonyymi
Miun koirani on seksikaverini pannaan vaikka aamuin illoin vaikka naapurit epäilevät meijjän tuokioita
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521053Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll21990Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514833- 49801
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan60583Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560