....mutta ei vieläkään vastuunkantoa.
Yrittäkää nyt persut ymmärtää. Tämä on uusi normaali. Jos te sotkette asianne, sananvapauteen kuuluu se, että media saa siitä uutisoida. Älkää olko mokomia "ämmiä". Kantakaa vastuunne!
Yrittäkää nyt persut ymmärtää. Tämä on uusi normaali. Jos te sotkette asianne, sananvapauteen kuuluu se, että media saa siitä uutisoida. Älkää olko mokomia "ämmiä". Kantakaa vastuunne!
Vastaukset 10
Vanhimmat
ei vielä ole mitään päätöksiä tehty , miksi tuomitset ?
sama kun ennen juoksukilpailua jaat jo palkinnot ???
Yritä tuollaisten kanssa tehdä yhteistyötä. Syyttelevät omista toilailuista aina muita.
Kyllä jäi persut omista äänestyksistä pois koskaan en enään kyseistä puoluetta tule äänestämään! Puheet ennen vaaleja oli liki päinvastaiset nykyisiin.
Persu ja vastuunkanto ei mahdu samalle sivulle.
Suomen Sisu hyvin edustettuna paikalla. Aivan kuten perussuomalaisuus on edustettuna Suomen Sisussa.
Se on se ydin. Mestari ja Suomen Sisu. "Kovat kundit", mutta oikeasti
jälkeenjääneitä pullamössönatseja, jotka ovat kuitenkin arvaamattomia
niinkuin psykopaattiset ihmiset aina. Äärioikeiston väkivaltainen siipi
toiminee kai mestarin suojeluksessa ?
Itkumarttyyrijuhla jatkuu. Halla-aho liikuttui omasta puheestaan.
Toki toki, mutta mikään ei vedä vertoja S. Marinin itkuvirrelle vuosi sitten känniputken päätteeksi Lahden torilla.
DEMARI ON TYHMÄ, JA PYSYY.
Persussuomalaiset on rasististen itkuiikkojen puolue.
"Itku vahvistaa" kuten persuSSnatsukat sanovat.