Pienipeniksisyys huolestuttaa

Anonyymi-ap

Olen aina ollut huolestunut penikseni koosta,ja minun on vaikea päästä sinuksi tämän asian kanssa.Penikseni lepotilamitta on 4,5 cm,ja erektiomitta on 8 cm,en ole ylipainoinen.Olen saanut naisilta sellaisia kommentteja että en pysty edes normaaliin seksiin kun penikseni on liian pieni.Eikä sekin harrastaminen minullekaan kovin suurta nautintoa tuo.Halusisin vakisuhteen mutta ei se ongelmani johdosta taida onnistua.En tiedä saanko tähän apua mistään,vai joudunko koko loppuikäni murehtimaan tätä asiaa.

1

505

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Peniksenvenyttäjät todella toimivat, mutta se vaatii kärsivällisyyttä ja harjoittelu tekee mestarin. Noilla venyttimillä voi saada periaatteessa kuinka pitkän kalun tahansa, mutta jos ajatellaan että tähtäimessä olisi esim erektionn 12-13cm penis niin uskoisin sen vuodessa parissa onnistuvan, mutta todellakin asialle täytyy omistautua eikä se suurimmalle osalle ole mahdollista.

      Kaikenlaisia virityksiä on olemassa, jossa kalu esim sidotaan venytyksessä reiteen kiinni ja voi täten käydä koulussa tai töissä normaalisti kunhan oppii käyttämään laitteita jossa tosiaan kokemus tekee mestarin.
      Itse venyttelin vuosia enkä pituutta enää tarvitse. nykyään vaan pumppailen penistå paksummaksi ja sekin tuntuu tuovan väliaikaisesti pituutta.
      Teen pumpputreenin esim 20min ja laitan sen jälkeen heti penisrenkaan juureen. Penis pysyy näin vakka koko päivän 1.5-2 kertaa pitempänä kuin lepomitta ilman harjoitusta. Kyllähän tämä väkisinkin lepopituutta ja erektiopituutta pitkässä juoksussa lisää. Minulla yli 10v kokemus asiasta ja lähinnä huvikseni pumppailen kun makeen näköinenhän se iso veltto kulli on ja erektio kovempi ja paksumpi. Seksi tuntuu todellakin ihan erilaiselta kuin ilman mitäään penistreeniä. Tosin en tiedä huomaako naiset mitään eroa. Jonku verran on tullut kehua mukavan/sopivan kokoisesta peniksestä ja itsekin pidän sitä sopivan kokoisena. Naiset eivät todellakaan tykkää liian isoista peniksistä, tosin joillekin ei mikään voi olla liian iso, mutta näillä on paikat revenneet todella pahasti.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      179
      5012
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      19
      4397
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3117
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      253
      2962
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2902
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2511
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1929
    8. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      22
      1757
    9. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      35
      1750
    10. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      68
      1741
    Aihe