Pienipeniksisyys huolestuttaa

Anonyymi-ap

Olen aina ollut huolestunut penikseni koosta,ja minun on vaikea päästä sinuksi tämän asian kanssa.Penikseni lepotilamitta on 4,5 cm,ja erektiomitta on 8 cm,en ole ylipainoinen.Olen saanut naisilta sellaisia kommentteja että en pysty edes normaaliin seksiin kun penikseni on liian pieni.Eikä sekin harrastaminen minullekaan kovin suurta nautintoa tuo.Halusisin vakisuhteen mutta ei se ongelmani johdosta taida onnistua.En tiedä saanko tähän apua mistään,vai joudunko koko loppuikäni murehtimaan tätä asiaa.

1

522

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Peniksenvenyttäjät todella toimivat, mutta se vaatii kärsivällisyyttä ja harjoittelu tekee mestarin. Noilla venyttimillä voi saada periaatteessa kuinka pitkän kalun tahansa, mutta jos ajatellaan että tähtäimessä olisi esim erektionn 12-13cm penis niin uskoisin sen vuodessa parissa onnistuvan, mutta todellakin asialle täytyy omistautua eikä se suurimmalle osalle ole mahdollista.

      Kaikenlaisia virityksiä on olemassa, jossa kalu esim sidotaan venytyksessä reiteen kiinni ja voi täten käydä koulussa tai töissä normaalisti kunhan oppii käyttämään laitteita jossa tosiaan kokemus tekee mestarin.
      Itse venyttelin vuosia enkä pituutta enää tarvitse. nykyään vaan pumppailen penistå paksummaksi ja sekin tuntuu tuovan väliaikaisesti pituutta.
      Teen pumpputreenin esim 20min ja laitan sen jälkeen heti penisrenkaan juureen. Penis pysyy näin vakka koko päivän 1.5-2 kertaa pitempänä kuin lepomitta ilman harjoitusta. Kyllähän tämä väkisinkin lepopituutta ja erektiopituutta pitkässä juoksussa lisää. Minulla yli 10v kokemus asiasta ja lähinnä huvikseni pumppailen kun makeen näköinenhän se iso veltto kulli on ja erektio kovempi ja paksumpi. Seksi tuntuu todellakin ihan erilaiselta kuin ilman mitäään penistreeniä. Tosin en tiedä huomaako naiset mitään eroa. Jonku verran on tullut kehua mukavan/sopivan kokoisesta peniksestä ja itsekin pidän sitä sopivan kokoisena. Naiset eivät todellakaan tykkää liian isoista peniksistä, tosin joillekin ei mikään voi olla liian iso, mutta näillä on paikat revenneet todella pahasti.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko vassarin lääkkeet(mt) jääneet taas ottamatta

      Sen verran järjetöntä persuhuutoa taa näkyville. Tuo yksi häiriintynyt ei osaa kuin "huutaa" isoilla kirjaimilla, se on
      Maailman menoa
      47
      1492
    2. Olen nainen pahoillani, että tykkään sinusta niin paljon, että

      Haluaisin panna sua. Tuntuu vaan siltä, että olet sen suhteen ihan haluton. Ei minulle riitä pelkkä ystävyyssuhde.
      Ikävä
      59
      900
    3. Mieti oikeasti

      Ollaan lähes tuntemattomia, mutta samalla on tämä erityinen vuosien tilanne takana, joka on ollut monella tapaa väärin.
      Ikävä
      30
      667
    4. Taasko sä vedit

      Suojamoodin päälle? Miehelle
      Ikävä
      87
      637
    5. kene ajoi "kolarin"?

      "Punkaharjulla Luston ja Tuppuranmäen välillä sattui tiistaina aamupäivällä liikenneonnettomuus. Poliisin mukaan Savonl
      Savonlinna
      14
      605
    6. Pahin tapa satuttaa toista

      On jättää toinen vaille mitään vastausta. Erityisen kipeää se tekee sillon jos toinen ghostaa.
      Ikävä
      56
      574
    7. Tiedoksi yhdelle naiselle

      että mies lähestyy kaikin tavoin jos on kiinnostunut! 🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      43
      573
    8. Liikenneonnettumuus

      Linkkari ja ruotsibiili törmäsivät linkku oli redun opetusajossa
      Ylitornio
      7
      542
    9. Puukotus Kajaanissa

      Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu
      Kajaani
      24
      531
    10. Minä kyllä odotan nainen

      että sinun kanssa voisin jutella asioista ihan oikeasti.
      Ikävä
      44
      521
    11. Alkaa jotenkin nyt kuvio hahmottuu täällä

      Sellainen vaikutelma tästä alkaa tulla, että täällä on joku pieni porukka, joka tuntee toisensa tai ainakin pelaa samaan
      Ikävä
      70
      520
    12. Mitä söpö

      Mies mietit?
      Ikävä
      61
      515
    13. Jos kaivattusi on

      Varattu niin miksi et antaisi asian olla hänen suhteen. Miksi ylipäätään vielä jatkat?
      Ikävä
      47
      513
    14. Miten uskallan sua nähdä

      Kun vaikutat suuttuneelta :(
      Ikävä
      37
      496
    15. Minulla on joskus ikävä sinua ja ajattelen sinua joskus.. edelleen

      Olin joskus niin rakastunut sinuun. Olin onnellinen, että kohdattiin ja kun vain tiesin sinun olevan olemassa. Täytit aj
      Ikävä
      14
      491
    16. Kylän tielle remonttia?

      Mitäköhän kylän tielle ruvetaan tekemään ku laitettu tuommoset töpsät muutamien suojateitten kohille?
      Hyrynsalmi
      13
      472
    17. Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.

      Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.
      Ikävä
      132
      449
    18. 42
      418
    19. Nainen, tässä olen kahden vaiheilla

      Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa
      Ikävä
      45
      409
    20. Miten vuosien jälkeenkin tunteet voivat olla niin voimakkaat?

      Että pelkkä ajatus sinusta täyttää silmät kyynelistä.
      Ikävä
      26
      399
    Aihe