YT- neuvottelut maikkarilla !

No olipa ylläri 🤣🤣 Samat naamat vuodesta toiseen, seksituomion saaneet tai ei, wake up mtv3!!!!
13581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Eikä sekään mitään että aina on samat naamat mutta kun liikaa mainoksia ja liikaa TOSITV-ROSKAA! Ei niitä jaksa kukaan katella, mun tuttuni on sanoneet että Emmerdale on maikkarin ainoa hyvä ohjelma ja niin se taitaa olla!

Äänestä

Uusi toimitalo taisi tulla liian kalliiksi.

Äänestä

hyvä että turhakkeet siivotaan ulos. Siellä on niitä lampsijoita jotka ei tee mitään mut nostaa palkkaa.

Äänestä

Siirtyvät ylelle suojatyöpaikkaan kaikki potkut saaneet, mutta pääsyvaatimuksena on vihervasemmisto puolueiden jäsenkortti.😅

Äänestä
  • Nykyisin vaaditaan ylelle kokoomuksen jäsenkirja tai transatlantiset ajatukset
    Oot ajasta pahasti jäljessä
    Suomessa riittäisi max 6 tv kanavaa, liian pienet markkinat ja köyhä kansa
    Samoin radiokanavista puolet mäkeen

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Nykyisin vaaditaan ylelle kokoomuksen jäsenkirja tai transatlantiset ajatukset
    Oot ajasta pahasti jäljessä
    Suomessa riittäisi max 6 tv kanavaa, liian pienet markkinat ja köyhä kansa
    Samoin radiokanavista puolet mäkeen

    Koko ylen touhu on vihervasemmistolaista p.skaa. Et näemmä edes ymmärrä mikä taho tuon lafkan takana on.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Koko ylen touhu on vihervasemmistolaista p.skaa. Et näemmä edes ymmärrä mikä taho tuon lafkan takana on.

    Jokaista mediaa "vahtii" Vapaamurarit. Mitään totuuteen viittaavaa ei sallita Kansalemme.
    Tuossa kieletty kirja vielä myynissä.. https://www.kielletytkirjat.com/product/taisteluni/

    Äänestä

Moni hyvä työntekijä saa lopputilin huonojen juontajien takia. Samaa naamaa vuodesta toiseen eikä tunnu eräillä pikku tuomiotkaan haittaavan. Mtv3 hallitus myös uusiksi.

Äänestä

Aamulla oli neljä rikostoimittajaa samassa lähetyksessä.

Äänestä
  • Tuomion saaneita seksuaali rikollisia väliin enemmän....

    Äänestä

  • Nää URHEILU selostukset voisitte näyttää YÖLLÄ!!!!!ÄLÄMÖLÖÄ HUUTOA!"!!!

    Äänestä

Ivan on ihana, äsken katsoin kun haastatteli, oli asiallinen myös kuunteli oli myös iloinen. Kiva katsoa aamu tv-tä , kiitän.

Äänestä

kyllä ripsa-papusen naamakin alkaa jo kyllästyttää varsinkin kun se isonee vuosi vuodelta

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

No olipa ylläri 🤣🤣 Samat naamat vuodesta toiseen, seksituomion saaneet tai ei, wake up mtv3!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu