En hirveästi jaksa täällä enää käydä

Mutta olen käynyt edelleen vähintään iltaisin kurkkaamassa ja olen edelleen huIIuna sinuun mies. Katsotaan tapahtuuko jotain oikeassa elämässä vai jäätkö kauniiksi ajatukseksi muistojen arkkuun. En vaan jaksa enää palstaa kuten ennen. Suhun en ole kyllästynyt vaikka epäilen että sinä olet minuun.

Miehelle multa.
10398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

En ole itsekkään enää ollut paljoa enkä etenkään kirjoitellut enää oikein mut eipä mulle ollukkaan.

Äänestä
  • No sitten ei ollut sulle. Hän on kyllä tunnistanut joskus.

    Äänestä

Tunnistan sut siitä kun korvaat ällät isoilla i kirjaimilla. Hauskaa iltaa, en juttele enää sulle.

Äänestä
  • Ei sulle aloitus. Kaivattuni on aikuinen mies eikä kyylää palstalla kirjainten oikeinkirjoitusta kuten sinä. Se käy töissä. Ei se edes ehtisi palstaleikkeihin kuten sinä. Enkä ole se joka täällä eilen kirjoitteli noista ällistä. Jokainen korvaa sanat, jotka automaatti muuten poistaisi. Mitä järkeä tänne on kirjoittaa jotain heti poistoon. Ajan hukkaa.

    En koe että juttelisin täällä kaivattuni kanssa kuten te höyrypäät. En erota täällä ihmisiä toisistaan. Kerron tunteistani ja hän joskus vastaa suht tunnisteellisesti. Ei enää usein. Varmaan poistunut tai vähentänyt hänkin.

    Äänestä

Mä sua rakastan ikuisesti.

Äänestä
  • Ja mä sua eli sitä.

    Äänestä

  • Mitä sä rakastat ikuisesti mielikuvaa tutustuitko häneen niin että oikeasti voit väittää häntä rakastavasi

    Äänestä

Minulla miehellä on vain yksi unelma... Sinä

Äänestä
  • En minäkään muusta unelmoi kuin siitä miehestä. Hyvää yötä.

    Äänestä

No miksi olet minua kohtaan ilkeä ja kiusaat minua ihan joka kerta siihen minä sinussa olen kyllästynyt etkö vois olla normaali

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mutta olen käynyt edelleen vähintään iltaisin kurkkaamassa ja olen edelleen huIIuna sinuun mies. Katsotaan tapahtuuko jotain oikeassa elämässä vai jäätkö kauniiksi ajatukseksi muistojen arkkuun. En vaan jaksa enää palstaa kuten ennen. Suhun en ole kyllästynyt vaikka epäilen että sinä olet minuun.

Miehelle multa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu