Miten on mahdollista että pääsee noin vain vapaaehtoistyöntekijäksi yhdistykseen jossa lapsia, henkilö joka ei koskaan ole sietänyt lapsia ja eläimiä?
Kaiken lisäksi on rikostaustaa; petos/kavallus mitä liekään, sellaista ei saisi päästää lähellekään yhdistyksen rahavaroja!
Henkilö hyvä näyttelemään "kivaa tätiä" .
Varsinaissuomen pikkukaupungissa.
Vapaaehtoistyöntekijä
Anonyymi-ap
5
242
Vastaukset
- Anonyymi
varmaan lesta?
- Anonyymi
Kaukana minkään sortin uskovaisesta.Voi kyllä kantaa ristiä kaulassa lumeeksi.
ap
- Anonyymi
Spermajehova.
- Anonyymi
Narsistipsykopaatteja ei saisi päästä lähelle lapsia, oikeastaan ei lähelle ketään.
Eikö tyyppien taustoja tutkita, otetaan noin vain niitä "mukavia"duuniin??
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3824167Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1151566- 1351424
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko671137Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔69993Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass15966Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise12917- 38900
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään60879- 65871