🥰📻🎶 mitään vikaa ole, mutta kun tietää että siellä jossain hän ihana viettää aikaansa niin ikävä raapaisee sydämestä. Tätä miettiessä sopivasti autoradiosta kuuluu aiheeseen liittyvä biisi.
(Kivat rummut siinä)
The weeknd - save your tears
https://youtu.be/XXYlFuWEuKI
(Kivat rummut siinä)
The weeknd - save your tears
https://youtu.be/XXYlFuWEuKI
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei pidä noin läträtä Alkon kanssa vaikka juhlis. Huh, huh mikä video.
Älä sitten läträä????
En ole kukaan tuntemasi ihminen!
Lisään vielä, että kaipasmani mies tietää ettei mulla ole mitään paheita kun lopetin tupakoinninkin. En siis käytä alkoholia. Sitäpaitsi hän ei ole mikään somessa viihtyjä, joten hänen takiansa on mua turha maalittaa. Tuskin hän täällä mihinkään kirjoittelee.
Kuraa
TM testin parhaasta autoradiosta kuulosti hyvältä
. Etenkin rummut.
Kuorta, ei mitään pintaa.
Paatunutta harhaa.
T.totuus on tuolla ulkona josai....
https://m.youtube.com/watch?v=Qz2wnSVeITg
En tiedä miten rummut voi olla pintaa? Kuuntelen niin vähän musiikkia, että mulle kelpasi. Youtubestakin katselen enimmin seeffereitä kun on omaani ikävä. Sitäpaitsi sanat sopii mun tarinaan noin äkkiseltään vilkaistuna. Paljon en ehtinyt lukea kun pitää pestä pyykit pyykkilaudalla ennen pimeää.
X fileksiä en katsele.