Vainion kohdalle sanoisin, että mopo karannut käsistä aikoja sitten. No, jokainen makaa kuten petaa? Vai miten se oli ? Toki mediallakin olisi nyt hieman skarpauksen varaa!
Julkisuu? Onnea vai kiroa?
Anonyymi-ap
7236
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kummalisen paljon tämä Kulta-Iida saa kerättyä kaikenlaisia miehiä ympärilleen. Ensin oli Valavuori, sitten tämä keski-ikäinen entinen vapaaottelija tai mikälie, oliko jopa tyhmä Stefukin jossain vaiheessa, koska Iida on Sofian tyyppinen ja sitten nyt tämä viimeisin olio.
Taisi olla vielä tämä Pyhimys myös ja jääkiekkojoukkue joka kutsui Iidan VIP-vieraaksi kun Iida oli tehnyt rikosilmoituksen vastustajan maalivahdista ja sitten joku toinen urheilujoukkue ja vielä joku kolmaskin urheilujoukkue. Voi elämän kevät! Blondi pyörittää miehiä tuosta vaan.
Stefu tykkäsi näistä Tiristä ja Sandra Baysta joten miksi ei olisi ollut kiinnostunut myös Sofiasta ja Iidasta.
Onko vielä niitä blondeja cheerleadereita, joiden kanssa kuulemma jääkiekkoilijat joskus aina pettivätkin puolisoitaan tai veivät hotellille jatkoille. Ristolaisestakin on kuva Seiskassa vuodelta 2014 kun vie jonkun sellaisen hotelliin jatkoille. Tämä blondi oli myöhemmin tositv-ohjelmassa Love Island niin siihen oli tämä vanha juttu linkitetty. Ristolainen on turkulainen ilmeisesti.
Jääkiekkoilijat tai ex-kiekkoilijat ovat kuumaa tavaraa nuorten blondien keskuudessa, onhan se nähty. Ei haittaa vaikka olisi vaikka vanhempikin, ei haittaa vaikka olisi varattu, aina ei ulkonäkökään tarvitse olla se parhain. Kaikki käy nuorille blondeille.
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17978366B
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Nuori sinkku nainen antakaa hänen elää rauhassa omaa elämäänsä, jos ei olisi julkisuudessa ei kyllä eroaisi mitenkään toisista ikäisistä nuorista naisista 🤗.