Ilahduttavaa huomata, että tämä karvattomuusbuumi alkaa olla jo menneen talven lumia. Moni nykyisin ravintolasta mukaan tarttunut tyttö on aivan luomu, muutamat ovat kertoneet olleensa posliineja - ja puhtaasti siksi, kun kaveritkin oli sitä kokeilleet - ja vain sen yhden kerran. Tottahan se on, että karvaton on ruma, eikä juuri innosta lemmentöihin.
hienoa!
Nimetön
41357
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Maaseudulla ja kehänulkopuolisilla alueilla asuu ne karvaiset ihmiset, ansolla kun nekin huomaa jotain niin maaseutuvalloitus voi alkaa. Mitä sä teet niillä karvoilla, lasketko sä niitä? Me nykyaikaiset naidaan karvatonta ja ei tervi räkiä karvoja pois suustaan. ;)
Olet sitten tullut väärälle palstalle. Täällähän keskustellaan karvanpoistosta, jota itse myös harrastan. Minulla ainakin tämä muoti kestää.
Tämähän se ongelma onkin. Aikuisina itseään pitävät ihmiset keskustelevat, kuinka voisi nyrhiä itsestään mahdollisimman vastenmielisen näköisen karvattoman otuksen.
karvainen homo, se ei huomannut sisään tulleessan huomannut aihetta "Täällä voit kysyä neuvoja ja vastata kysymyksiin karvojen ajelusta."