mutta sinua haluaisin suudella. Monta kertaa olen kuvitellut tekeväni niin. 😘
En ole mitään suutelijatyyppiä sinänsä
Anonyymi-ap
17520
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Mikähän siinä muuten on? Olen mies ja minua ei kiinnosta suutelu tai rinnat, mutta muuten pidän kyllä naisista?
Omalla kohdalla en varmaan vain ole pitänyt toisesta tarpeeksi, niin suuteleminen ei koskaan ole tuntunut oikein miltään.
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17979397x
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Minua saisi kyllä suudella ja muutakin tehdä...
Mulla sama yhden miehen suhteen. Ei ole ollut ketään joka olisi mua halunnut suudella. Voisin opetella hänen kanssaan 😘
Kiva kiva. Sitä hetkeä odotellessa 😘☺️
Niin minäkin sinua (tai siis häntä jos oot joku muu) 😘
Siitä voi kehittyä addiktio. Pidä se mielessä. Ystävällinen neuvo.
Joo o addiktiopa hyvinkin 😏
Sinäkö se olit? Siis sanoitko tuon jossain muuallakin? 🤔😘🌃 mut ihanaa, mäkin oon kuvitellut paljon ja haluan 😍
Mulla on ihan sama omaa kaivattua kohtaan. En muista että exän kanssa olisi hirvesti suudeltu koskaan. Ja usein kun näkee muiden suutelevan, niin se jotenkin ällöttää. Mutta häntä, kaivattuani, miettinyt usein miten ihanaa se olisi.
Minäkään en miehenä pidä erityisesti suulle suutelusta. Tykkään kyllä imutella naisen rintoja ja suudella kaulaa ja niskaa, mutta jotenkin se suulle suutelu ei ole ikinä tuntunut oikein miltään. Kielarit etenkään. Muuten kyllä tykkään kaikenlaisista hyväilyistä ja hipsutuksista puolin ja toisin. Myös vähän rajumpi käsittely on ok.
Ei onneksi tarvitse funtsia.
Nykyinen mies suutelee, nuolee kaulaa, niskaa, korvalehtiä, suutelemne ja siitä se sitten lähtee.
Mies voihkii ja hymyilee.
Minä usein teen samoin, hitaasti, rintaa napaa kohti ja pöks.
Sitten minulla on kieli ja suu käytössä. Hän ääntelee!
NAM.
Samaa olen ajatellut itsekkkin yhtenään kumpa edes näkisin vielä hänet jossain jonka kanssa asiasta kerran puhhuttiinkin.
Tykkään pusutella ja paijata. Harmi olis, jos ei kumppani sellaisesta piittaa.
Pusuttelu eri asia kuin suuteleminen.
Olen ehdottomasti suutelijatyyppiä. Jos mies ei ole, eikä tykkää suudelmista, ei tykkää minustakaan. Enkä tosiaankaan aio parisuhteessa olla ilman suudelmia.
Herättää yleensä kysymyksen, millainen ihminen seksuaalisesti on jos ei tykkää intiimeistä ja eroottisista suudelmista? Varmaan joku ohuthuulinen ja kuivasuinen nipottaja jolla pakkomielle anaaliseksiin🤣