Putlerin kuumoduuli Luna 25 pääsi kuin pääsikin kuuhun,,, jäädäkseen sinne. Kaikki mihin tuo "kultasormi" kajoaa tuhoutuu, myös venäjä.
Putinin kuulento mahalasku.
8
339
Vastaukset
- Anonyymi
Käänteinen Midas:
Se huonosti nukkuu jokaisen yön. Se toisilla teettää likaisen työn. Pääni mä siitä pantiksi lyön, mihin kosketkin jäljiltä putlerin, aina pistät kätesi paskaaaan.
(J. Leskinen, vapaasti muisteltuna) - Anonyymi
Putin hyppi Kremlissä tasajalkaa, kun moduli mäjähti kuun pinnalle.
MINÄ HALUAN KALIFIKSI KALIFIN PAIKALLEEEEEE....! - Anonyymi
Harmi ettei ollut kyydissä!
Da - Anonyymi
Muistan kun esim. Challerger- sukkula räjähti pian lähdön jälkeen ja siinä kuolikin muutama ukko. tasapuolisesti noita on sattunut kaikille yrittäneille.
- Anonyymi
Puttea vituttaa ku Intia kerkes ensin :)
https://youtu.be/DLOth-BuCNY
Da - Anonyymi
Kaikki nauravat venäläisille. Jopa intialaiset osaavat avaruuslennot paremmin kuin iivanat.
- Anonyymi
Venäläiset onnistuivat taas ryssimään
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614428KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523291Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?552560Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492554- 1102285
- 241893
- 241681
- 301626
- 1691540
- 361275