En ole enää kyennyt yhdyntään naiset kanssa, kun penikseni pysyy lähes velttona, senkin vain hetken. Onko minun nyt vain paras alkaa totutella toisen miehen penikseen.
Erektion puute
13
1247
Vastaukset
- AnonyymiKyllä sevaan niin on olet sitten loppuikäs homona 
- AnonyymiNiin, onko miesten kanssa tilanne sitten parempi eli kykenet yhdyntään naimalla miestä anukseen? 
 Vai oletatko miesten kanssa "lerppana" kaikki on paremmin?
 Useimmat homo/bi miehet nsutyii muös seisovast kullista!
 Mutta on myös miehiä joille naiminen on pääasia joten löysempi kulli ei juuri haittaa!?
 Naidessa muutenkin perää antavan kulli ei yleensä ole erektiossa juurikin aktissa!
 Itsellä samaa ongelmaa, mutta ihan homona kaikkineen! Vaikea löytää kumppania ( aikuisia miehiä 50-75 v.) joille kaverin kulli ei olisi toisen persoonaa tärkeämpi juttu!?- AnonyymiKun olen siinä kokematon, en tiedä saisinko erektion.Ei ainakaan olisi suorituspaineita vaikka penikseni olisi velttona. 
- AnonyymiAnonyymi kirjoitti:Kun olen siinä kokematon, en tiedä saisinko erektion.Ei ainakaan olisi suorituspaineita vaikka penikseni olisi velttona. Jaa, oletko tosiaan suhteessa naiseen ja miettinyt jopa haaveillut tästä vaihtoehdosta mies sukupuoliseen? 
 Uskon jos kiinnostus herää itse henkilöön jonka kohtaa, eikä odota heti aktin mahdollisuutta kaikkineen sen "paineen" ja jännityksen ohella.
 Vaan deittaa eli treffaa ensin ja juttelee tutustuu hissukseen ajan kanssa. Tapaa uudelleen kun sopii, on yhteydessä jne. Ja jos samalla eroottinen kiinnostus herää sen myötä voi tapahtua "ihmeitä" osapuolten kesken.
 Saako kysyä minkä tyyppinen mies olet yms. aikamies ikää vai miten?
 Missäpäin maata elät ja haaveilet jos ajatuksesi oli kuten ilmaisit edellä miespuolisen suuntaan?
 ;o)
- AnonyymiAnonyymi kirjoitti:Jaa, oletko tosiaan suhteessa naiseen ja miettinyt jopa haaveillut tästä vaihtoehdosta mies sukupuoliseen? 
 Uskon jos kiinnostus herää itse henkilöön jonka kohtaa, eikä odota heti aktin mahdollisuutta kaikkineen sen "paineen" ja jännityksen ohella.
 Vaan deittaa eli treffaa ensin ja juttelee tutustuu hissukseen ajan kanssa. Tapaa uudelleen kun sopii, on yhteydessä jne. Ja jos samalla eroottinen kiinnostus herää sen myötä voi tapahtua "ihmeitä" osapuolten kesken.
 Saako kysyä minkä tyyppinen mies olet yms. aikamies ikää vai miten?
 Missäpäin maata elät ja haaveilet jos ajatuksesi oli kuten ilmaisit edellä miespuolisen suuntaan?
 ;o)Minulla se olisi enempi vain fyysistä, ja uteliaisuutta .alistumista. toisen haluille. 
 Se olisi sopivaa kun penikseni on veltto. Keskisuomi olen vapaa
- AnonyymiAnonyymi kirjoitti:Minulla se olisi enempi vain fyysistä, ja uteliaisuutta .alistumista. toisen haluille. 
 Se olisi sopivaa kun penikseni on veltto. Keskisuomi olen vapaaOk, onnea ja menestystä etsinnässä. Ehkä joku saa tästä vinkin sinne suuntaan ja toteuttaa haaveesi, tästä rohkaistuneena. 
 🤗🫡
 
- Saatko aamuerektion? - Anonyymi⁶harvoin voi vähän jäykistyä,yleensä veltto. yhdyntä naisen ei onnistu,parempi siis seksi joka ei vaadi minulta erektiota.. 
- Anonyymi kirjoitti:- ⁶harvoin voi vähän jäykistyä,yleensä veltto. yhdyntä naisen ei onnistu,parempi siis seksi joka ei vaadi minulta erektiota.. - Suosittelisin lääkärissä käyntiä. Voisin kuvitella aamuerektion puutteen kertovan jotain fyysistä olevan. 
- Anonyymijormalaiset kirjoitti:Onko se enää tarpeellista? Ei ole oikein haluakaan etsiä naisseuraa,jo tuota ikääkin,enkä tahtoisi vain apukeinoin onnistua. Ehkä impotenttinäkin jokin seksionnistuu. 
 
- AnonyymiPippelini pysyy ja roikkuu velttona, siksi minulla on miesten välistä seksiä nykyisin. 
 Imen munaa, nielen spermaa ja olen nussittavana. alistun toisen miehen haluille ja tarpeitten tyydyttämiseen.
 Tehtäväni on palvella miestä. olen miesten panopuu, pano-reikä-raimo
- AnonyymiMene laboratorioon ja mittauta hormooni tasot sieltä löytyy vika useasti 
Ketjusta on poistettu 44 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliinYli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset737764
- Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti865714
- Enää viisi yötä Sannan kirjaanIhan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut403855
- Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessäänmutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät273267
- Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueitasillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi333039
- Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L1112955
- SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensaSDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral962805
- IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!"Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k422790
- Pikkupersu osoitti olevansa hieman yksinkertainen"Heikosti älykkyystesteissä pärjänneistä lapsista tulee muita todennäköisemmin ennakkoluuloisia ja konservatiivisia", uu892464
- Anteeksi TAamulla olit iloisena huomenta toivottamassa ja minä naama mutrussa sanoi huomenet takaisin. Tajusin vasta yläkerrassa132151