Ano ilmoitti tänään pyrkivänsä Suomen presidentiksi ja pyytää siihen Venäjän apua... Eikö miehellä ole läheisiä jotka voisivat saattaa hänet tarvitsemaansa hoitoon?
Ano seonnut lopullisesti
Anonyymi-ap
331300
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
Samanlainen julkisuudenkipeä heppuli kuin palstahäirikkö Kapi. Mitään ei ole annettavaa, silti suu käy.
Kuten jo aiemmin kirjoitin.
Seuraan anoa ihan sen takia, että miten pitkälle se hörhö on valmis shown viemään, että katsojia pysyy kanavalla.
Presidenttihomma kertoo varmaan, että todella pitkälle.
Tehdään Anosta nyt presidentti. Olis hyvä aisapari Trumpille.
kyllä,kyllä
https://is.mediadelivery.fi/img/1920/e7a6a492c982989efa53414a6c100dc3.jpg
Aika paljon Kekkosen näköä
Kaljupäinen räpyläjalka.
mielummin äänestän anoa kuin jotain kullin imijää. pakon edestä näin. mutta valintani on halla-aho.
Jos kukaan ei kommentoisi Anon tubekanavalla tai tällä palstalla, katoaisi kyseinen kaveri asumaan paikalliseen juottolaan.
Ei Ano pidä itseään pystyssä, vaan julkisuus.
Tällainen maanpetturi ja pikku-rikollinen pitäisi karkoittaa maasta tai laittaa suljetulle.
Erittäin hyvin artikuloitu.
Kun Anusperse laittaa sukkia jalkaan niin sekin on vaikeaa. Läski ei meinaa taipua enää mihinkään..
Pesäpallo mailalle olisi nyt käyttöä!!!
Ano ei tule pääsemään läpi. Ei tule presidenttiä. Miksi turhaan haaskaa voimia ja aikaa moiseen touhuun. Rkp on älynnyt että heillä ei ole mitään mahdollisuutta voittaa vaaleja ja siksi eivät aseta omaa ehdokasta. Onks VKK todella näin typerä.
Pikkusatsauksella iso julkisuus.
Jos ano saa 20 000 kannattajakorttia, niin ano pääsee vaaleihin mukaan ja sitä kautta levittämään evvk:n ilosanomaa.
ano, Haavisto, Rehn, Aaltola, Stubb samassa tv-väittelyssä, kun Stubb kysyy anolta litteästä maasta tai miten paljon venäjä auttoi anoa saamaan riittävän määrän kannattajakortteja.
No silloin jos noihin kysymyksiin vastaa,niin koko suomen kansa tietää mikä mies Ano on.
maa on ainakin edelleen litteä , miksi se siitä muuttuisi ?
Et tule koskaan pääsemään ehdokkaaksi presidentinvaaleissa ne 600 jotka äänestivät eduskuntavaaleissa on osa jo hoksanneet mikä venäjän kätyri olet. Meinasitko rehellisenä "miehenä" puliveivata 20000 kannattaja korttia
Turtiaista viedään kuin pässiä narusta eikä idiootti itse huomaa mitään. Tällainen Tiltu pitäisi välittömästi karkottaa maasta.
Juurikin näin.
Ano pitää ottaa huomioon sairaanhoidollisesti.
Ano tietää miten tehdään rahaa..
Myötähäpeäni vain kasvaa ..
Täytyy kyllä tunnustaa että nää Anon videot ovat viihteenä paljon paremmat kuin Kummeli ohjelmat. Kummeleita ei jaksanut katsoa,mutta näitä Anon videoita jaksaa katsoa.
ano sano, että jumala sano että musiikki ja jotain...
Kannatta katsoa koko video ja vasta sen jälkeen tehdä oma mielipide.
https://www.youtube.com/watch?v=aOeKz-cDYiE&ab_channel=AnoTurtiainen
🐵💩 Kasa.
Anolle oma tosi-tv ohjelma. Tällainen adressi saisi tod.näk. enemmän kannatusta kuin pressaehdokkuus ... ja Anokin pätkätöitä.
Anus kävelee kuin Aku ankka. Räpyläjalat harittavat pahasti. Ei ole mitenkään normaalia. Samoin puheen ulosanti on todella vaikeaa. Samaa sanaa vetää edestakaisin. Ääni on käheä eikä saa kurkusta tulemaan riittävästi ääntä.
On odotettavissa erittäin vaikea lähtö.
Vieläkö Aino käy Juvan Metal Gymillä nostelee painoja vai nosteleeko Aino enää kotona vaan käsiään?
Katsoin Anuksen viimeisen videon. Anus pystyy siihen mihin ei kukaan muu. Kun jo luulee, että hulluus on mennyt pohjalukemiin niin Anus menee aina vaan sekavammaksi.
Loputon raivo, hullunkiilto silmissä ja joka kerta sekavammat jutut ovat taattua Anuksen tavaramerkkiä. Samoin raskas hengitys pelkästään kun ukko puhuu kertoo vain siitä että fyysinen kunto on täysin retuperällä.
Steroideja kun ikänsä vetää, niin lopputulosta ei tartte arvailla.
Totta. Nyt äkkiä sille M1 - lähete!!
Katsoin viimeistä videoo kun Anus käveli. Täydellinen räpyläjalka jonka jalat harittavat ulospäin. Ei mitenkään terve.