Mies tuli vuonolta näyttäen huonolta...

Anonyymi-ap

Tämä biisi tuli mieleen, kun katsoin herra Keripukin uusimpia videoita. Kyllä nyt näyttää jo tosi pahalta eikä syynä varmaan ole väitetty anafylaktinen shokki. Pää kuin ilmapallo, ihan turvonnut vissiin koko mies.

7

334

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Olen kyllä huolissani. Siis tämä on varmaan neljään vuoteen ensimmäinen asiallinen ja vakava kommenttini palstalla, mutta eikö siis oikeasti löydy ketään saattamaan Keijoa lääkäriin, vai haluaako hän tarkoituksella lähteä jalat edellä? Ei tuollainen ole enää hauskaa, kuten aiemmat videot olivat. En yhtään tiedä mikä häntä vaivaa, mutta kovin hyvältä tämä ei näytä.

      Asd

      • Anonyymi

        Se sanoi jo 13 vuotta sitten, että tulee tappamaan itsensä alkoholilla. Pohjakunto oli kuitenkin niin huippu, että vieläkin pystyy heilumaan ihan omilla jaloillaan tuolla IRL.

        :O


      • Anonyymi

        Kylmis pelkää kuollakseen kuolemaa ja tämän vuoksi soittelee häkeen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kylmis pelkää kuollakseen kuolemaa ja tämän vuoksi soittelee häkeen.

        Valehtelet kuin muslimi tai mustaloinen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Valehtelet kuin muslimi tai mustaloinen.

        Muslimit ja mustaloiset ovat kovia valehtelijoita, mutta naiivit suvakit uskovat aivan kaiken, mitä ne sanovat.

        Kertakaikkiaan käsittämätöntä.


    • Anonyymi

      Nyt olisi mies haettava hoitoon ja kiireesti.
      Ihon kellertävä väri ja nesteen kertyminen. Ne ovat kuoleman airuet.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Klaukkalan onnettomuus 4.4

      Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes
      Nurmijärvi
      106
      4865
    2. Yleltä tyrmäävä uutinen

      Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/74
      Luterilaisuus
      423
      1539
    3. Missä mustasusi on?

      Suden aloituksia ei ole näkynyt moneen päivään.
      Ikävä
      189
      1114
    4. Pakko kertoa mies

      Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti
      Ikävä
      110
      1098
    5. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      15
      1014
    6. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      86
      1010
    7. tilitoimistopiirainen huutaa

      mikä tää piiraisen tilitoimistomies oikee on? olin kuullut vaikka mitä huhuja, että ihan valtavan äkkipikanen mies mutt
      Kuhmo
      11
      968
    8. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      47
      931
    9. Miten koskettaisit häntä?

      Miten lähestyisit jos hän olisi lähelläsi nyt..
      Ikävä
      64
      921
    10. Mitä ajattelet

      Kaivattusi uskosta tai onko hän uskossa?
      Ikävä
      64
      886
    Aihe