Hoitoa vai huu-haa hoitoa.....

Persuille tuntuu olevan hieman vaikeata ymmärtää.

On lääketieteeseen perustuvaa hoitoa.
Vaihtoehtoisessa hoidossa on vaihtoehto mutta ei hoitoa.

https://www.hs.fi/politiikka/art-2000009803487.html
2119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suomi takaisin...........1500 luvulle.

Äänestä

Muistatteko, kun persut ehdottivat kusen juomista Koronan hoitamiseksi. Vastustivat rokotteita! Huuhaa on persujen vastaus niin politiikkaan kuin terveyden hoitoon.
Persut on pelkkää huuhaata koko porukka.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Persuille tuntuu olevan hieman vaikeata ymmärtää.

On lääketieteeseen perustuvaa hoitoa.
Vaihtoehtoisessa hoidossa on vaihtoehto mutta ei hoitoa.

https://www.hs.fi/politiikka/art-2000009803487.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu