Maailmassa yli 20 000 ydinohjusta jotka riittävät tuhomamaan ihmiskunnan moneen kertaan! Natinonal Geographic.
Tässä teille viimenen niiitti paskiaiset
Anonyymi-ap
11279
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
On myös 4 miljardia piIIua, joista sinä et incelinä saa yhtään.
Herramme Jeesus Kristus luo uutta!
Uudeksi Minä luon kaiken - uudeksi Taivaat ja maat!
Taivaallinen Isämme luo sanallaan uudeksi kaiken!
Kaikki vanha on mennyttä!
tulispa ydinsota. taitaa jäädä haaveeksi Putinistakaan ei ole muuhun kuin tyhjään uhkailuun
Venäjällä saattaa olla jemmassa useampikin Tsar Bomba. Sellaisten räjätys molemmin puolin planeettaa nostaa niin suuren pölypilven ilmakehään, että jopa vuosiksi himmenevä auringonvalo alkaa näkymään kasvillisuuden kuihtumisena, viljan rajuna vähentymisenä, sekä pölyttäjähyönteisten katona. Täysimittainen ydinsota aiheuttaisi niin vakavan auringonvalon himmenemisen niin pitkäksi aikaa, että se yksin uhkaisi koko planeetan elämää. Tähän päälle säteily, niin se on Game Over.
Ihmisyys on yliarvostettua.
Antaa luonnon hoitaa osansa ilman ihmistä.
Hyvä katsotaan mitä tapahtuu.
Voitto ukrainalle
Ei sen tarvi kuin räjäyttää pelkkä Yellowstone vulkaani niin koko Yhdysvallat peittyy tuhkaan.
NO NE OVAT LYHYEMMÄN AJAN VAAROJA.
AVARUUS ON VAARALLISEMPI. TAIVAAN KAPPALEIDEN TÖRMÄILYT. AURINKOKUNTA KIERTÄÄ SUURELLA NOPEUDELLA LINNUNRATAA YMPÄRI PYÖRII KERRA 240 MILJOONASSA VUODESSA. TÖRMÄILYITÄ VOI SATTUA MUIDEN PLANEETTOJEN KANSSA.
MILJARDEJA PLANEETTOJA GALAKSISSA. MUSTAT AUKOT NIELEVÄT KOKO PASKAN KAIKKINE PIKKU POMMEINEEN....HAAA.....HAAAAA......
Ihminen soveltaa sotaansa viisaamman keksintöjä.
Pölöhöt maan orjia, joilla on paikka..............................................
Ihminen nyt vaan on liian pelkuri vässykkä ydintuhoon…ovat vaan pelotteluun.. ..ja jos tulisi joku ydintuho niin aivan sama…nää typerät bileet loppuu kaikilta joskus jokatapauksessa..
..sitäpaitsi aika vastaavaa on jo tapahtunut..silloin kun dinosaurukset tuhoutuivat niin sen maahan törmänneen meteoriitin halkaisija oli vain noin 10 kilometriä..ja tuhovoima vastasi kymmentä tuhatta nykyistä ydinkärkeä…holocaustit nyt vaan ovat arkipäivää..seuraavaa odotellessa.. ..tuskin me koemme sitä..