Mopo pojat häiriköivät

Anonyymi-ap

Pojat ajelevat aina iltaisin omakotitalomme vieressö kulkevaa yksityistietä. Viikonloppuisin ajelu kestä aamutunneille asti. Tuosta on huomautettu poliisille ja pojille, mutta huomautksilla ei ole mitään vaikutusta. Tie kulkee 8 metrin päästä makuuhuoneemme ikkunasta.
Muutama viikko sitten vaimo poltti päreensä tuon metelin kanssa ja meni pysäyttämään tuon MC jengin. Asialliseen pyyntöön vastattiin huorittelemalla ja muulla tavoin törkeästi.
Vaimo tuli sisälle ja pukeutui makuuhuonekaappivaraston antimiin, siis sellaisiin hepeniin ja laittoi poplarin päälle. Hän meni uudestaan tielle ja pojat pysähtyivät. Samanlainen suunsoitto jatkui. katselin ikkunasta, kun vaimo meni yhden mopopojan luokse ja pyysi häntä nousemaan mopon päältä. Poika otti kypärän päästään ja vaimo nykäisi puolilahkeiset housut pojan kinttuihin. Avasi samalla poplarinsa ja veti pojan itseään vasten. Säkö halusit panna mun kanssa , vaimo kysyi ? Voi kun sulla on pieni, ei tuolla voi vielä panna, sori vaan. Olisko joukossa ketään, jolla olisi kivekset laskeutuneet, saisit panna mua aivan vapaasti. Hiljaista oli. vaimo sanoi, että riisun itseni alasti ja voitte katsella ja kokeilla millainen on nainen. Hän pudotti takkinsa, rinsikkansa ja pikkarinsa. Pojat katselivat kuin mykkä vittua viiden pennin raha kädessä. Yksi joukon rohkeimmista tuli vaimoni luo ja koetti ensin rintoja ja sitten työnsi sormensa vaimon haaroihin. Kaverit poistuivat vähin äänin ja ajoreitti ilmeisesti suuntautui johonkin muualle. Aamulla oli ikkunalaudalla sinivuokkoja ja lappu, jossa pyydettiin anteeksi häiriötä.

5

9849

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No joukossa oli joku sivistynytkin yksilö

    • Anonyymi

      Jaa

    • Anonyymi

      Minä heilutan mopotytöille munaa ja aina toimii!!!!

      • Anonyymi

        Millä tavalla se toimii?


    • Anonyymi

      Heh, hyvä. Todellisuus kuitenkin epäilyttää, ehkä väritetty hieman.

    Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yh:n pihalla aina eri auto

      Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
      Suomussalmi
      154
      3297
    2. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      223
      3005
    3. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      79
      1976
    4. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      79
      1618
    5. Exän käytös hämmentää (taas)

      Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k
      Sinkut
      239
      1447
    6. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      48
      1158
    7. Miksi sä olet jatkanut tätä näin pitkään?

      Kerro tai vaikene iäksi
      Ikävä
      99
      1051
    8. Helena Koivun rikosrekisteri

      Kasvaa. Tällä kertaa murtautuminen...😁
      Kotimaiset julkkisjuorut
      121
      1036
    9. Sä tiedät rakas

      Mitä toivon. Olisit vain rohkea ❤️
      Ikävä
      58
      978
    10. Onko Kuhmossa salapareja

      Eli varattuja joilla salasuhde tai suhteita
      Kuhmo
      12
      923
    Aihe