Olen pahalla tuulella

Pakko mennä nukkumaan. Alkoi harmittamaan kaikki asiat. Hyvää yötä miehelle, jota en taida enää nähdä.
8317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Väsyttää tulen kohta perässä. Nähdään!

Äänestä

Hyvää yötä vihaselle.

Äänestä

Vaikeat asiat ovat tuoneet meitä aina lähemmäksi, toivottavasti käy nytkin näin?

Äänestä

En ole unohtanut Sinua...

Äänestä

Olen päässyt eteenpäin elämässä mene sinäkin. Kiitos.

Äänestä

Tuskin olet päässyt eteenpäin. Ahdistavaa tuo sun stalkkaus. Mulla on hyvä elämä, ja ihana puoliso. Lopeta toi häirintä.

Äänestä

Ihanaa mies, että jaksat edelleen kanssainceleidesi kanssa yrittää tavoittaa naisten sielunmaisemaa, joka voi olla aika zen

Äänestä
  • sinä olet hullu, mene hoitoon.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pakko mennä nukkumaan. Alkoi harmittamaan kaikki asiat. Hyvää yötä miehelle, jota en taida enää nähdä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu