Viimeisiä päiviä mennään, mutta ei jännitä yhtään kun lopputulos tiedetään.
Eilinen ennustukseni osui tietenkin oikeaan ja mitään ei tapahtunut. Onpassiven ekosysteemissä kaikki on kuten eilenkin. Big News-nappi näyttää "uutista" joka on päivätty 27.8. ja "uutisen" sisältönä on linkki "mahtavaan" Youtube videoon. Tästä ne Ashin tienestit tänä päivänä syntyvät. Kas, se on rikkaan elämä siitä piinallista että kun on rahaa, niin sitä on vain pakko saada lisää. Ashillakin olisi monta miljoonaa jo säästössä, mutta hän ei malta lopettaa. No, pitäähän sitä hänelläkin jotain tekemistä olla.
Kaksiaivosoluisista voisi taas kirjoittaa hauskoja havaintoja. Olette varmasti panneet merkille kun näiltä kysyy "miten tämä automaattinen tienaaminen on muka mahdollista ja miten se toimii", niin vastaus on: "rekisteröidy ja klikkaa ryhdyJälleenmyyjäksi nappia. Näin yksinkertainen maailma on kaksiaivosoluiselle.
Tai jos kysyy "mihin automaattinen tienaaminen perustuu", niin vastaus on ykskantaan:"onpassive myy tuotteita ja jäsenet saavat provision".
Eräs tämän lajin edustaja kummastelee tiedotuksiani. Ei niiden sisältöä, vaan otsikkoa ja etenkin sen päivämäärää ja julkaisuajankohtaa. Hänen mielestään tämä tiedote täytyisi tällaisella otsikolla julkaista vasta kuluvan vuorokauden kuluttua umpeen. Ja vielä tarkemmin: silloin kun se on kulunut umpeen USA:n itärannikon aikavyöhykkeellä. Kirjoituksieni sisältöä hän ei kommentoi.
Niin, eihän näiden havaintojen perusteella voi todeta muuta, kuin että tämän vuoksi he kuuluvatkin onpassiveen.
Tiedotus: 30.8. eikä vielä automaattista tienaamista
4
250
Vastaukset
- Anonyymi
Kovaa keulimista havaittavissa. Onko jo selitykset valmiina kun tienaaminen ei alkanutkaan?
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17991908x
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Millä ihmeen sienillä tai kemikaaleilla nämä lahkolaiset käyvät? Nyt on sellainen meininki päällä että alta pois. Ihme kun nämä eivät ota mitään kantaa Mufarehin syytteisiin? Eivätkö ne käsitä että Onpassive on viranomaisten silmissä epäilyttävä hanke ja siksi käydään oikeutta? Ai niin, mutta valtamedia ja iso pääoma pelkää ja haluaa ajaa Onpassiven alas, joka haluaa pelkkää hyvää ihmiskunnalle! Eivätkö nämä tajua että tämä sama näytelmä on nähty jo lukemattomat kerrat??
- Anonyymi
Näytelmässä sama juoni tosiaan toistuu. Mutta lahkolaiset eivät raukat tätä tietenkään tajua, vaikka juuri saivat maksaa tyhmyydestään Onecoinissa.
Mutta mitäpä siitä, tästä naurettavasta viritelmästä riittää vielä hupia ja huumoria joksikin aikaa - popparit esiin vain ja oluet kylmään, nyt nautitaan!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1682867
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.642356- 2032169
- 711796
- 951713
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91591- 921353
- 811110
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2091102- 951059